Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen fájdalomcsillapítást...

Milyen fájdalomcsillapítást ajánlotok ill. Ti mit kértetek/kaptatok mikor szültetek?

Figyelt kérdés

Elsö baba. Elöre láthatólag vaginális úton. Most oly sok(35hét) eröt érzek magamban, hogy fájdalomcsillapítás nélkül szüljek, de nem tudom hogy nem tünik-e ez 'hösködésnek'?! Vagy reálisan bevállalható.

Kérlek osszátok meg a tapasztalataitokat!



2013. aug. 3. 02:27
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Szia.

Én nem kértem, és ki lehetett bírni.

2013. aug. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

valaki bírja fájdalommal valaki nem.

én az elsőt fájdalomcsillapítás nélkül szültem,

3 napig olyan voltam mint a hulla,nem volt erőm,.a szülés teljesen legyengített,nehéz szülésem volt amúgy is.

de kibírtam,,,mai napig sem tudom hogy de kibírtam


a másodiknál már kértem epidurálist.

miért szenvedtem volna ha nem muszáj?

minden rendben volt,egészséges 8 hónapos nagyfiú.

persze a 3 éves nővére is az.


egyébként meg hiába akar valaki kérni fájdalomcsillapítást,lehet hogy már nincs rá idő,

2013. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Én nem bírom a fájdalmat alapból még egy szuritól is rosszúl leszek! Nem még egy vérvételtől! :)

Semmi fájdalomcsillapítást nem kértem és nem is kaptam! De ki lehetett birni pedig rettegtem,hogy milyen lesz!

Csak a varráshoz kaptam érzéstelenítőt!

Ne izgulj,bár tudom ezt hiába mondták nekem is!

Jó egészséget nektek! :)

2013. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
2 szülésemnél nem kaptam semmit, a harmadiknál kaptam fájdalomcsillapító szurit. Ki lehet bírni de bevallom jól esett az a szuri :D
2013. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
Azt kérdezte a kérdező,hogy mit kaptatok,mit ajánlotok,nem azt hogy milyen janik vagytok mert nem kértetek.Ez mindenki magánügye de 21.században alap elvárás egy fájdalommentes szülés.
2013. aug. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!