Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüles utan mennyi idövel...

Szüles utan mennyi idövel mulnak a következő dolgok?

Figyelt kérdés

a barna csik a hasamon es a barna foltok az arcomrol mikor tünnek el?

es a felszivodo varrat mennyi idö alatt szivodik fel mert nekem lassan 4 hete meg mindig log 2 belsö varratom gatmetszesnel.


2009. okt. 25. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak a varratról tudok nyilatkozni: felszívódási idő 3 hónap (szerencséseknél hamarabb), a kilógó szálakat Te is levághatod, ha ügyes vagy, vagy menj vissza dokihoz, és kiszedi ő. (Csíkjaim nem voltak)
2009. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
lehet ugy is szexelni?varrattal?
2009. okt. 25. 15:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

6 hétig eleve nem ajánlott szexelni, pláne ha még benned vannak a varratok. Te jó ég, még eszedbe is jut? Úgyis menni kell 6 hetes kontrollra, majd a doki megmondja, szabad-e.

Vannak akik előbb szexelnek, mint 6 hét, de azoknak már se varrat, se vérzés, se semmi nincs. Bár én ilyen esetben is megvárnám, nem véletlen találták ki.

A barna csík jópár hónapig még látszódott rajtam.

2009. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk tegnap volt egy hónapos a pici, és ma pisiltem ki kettő darab belső varratot. Nekem is kilógott, meg tökre szúrt és idegesített. Ma hála az égnek kijött mind a kettő.
2009. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A barna folt az arcomrol nagyon gyorsan eltunt, talan 2 honap alatt. A csik viszont lassan, ugy 6-7 honappal kesobb tunt el teljesen ugy, hogy nekem eleve eleg halvany volt. Varratrol nem tudok nyilatkozni, az nem volt.
2009. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó! "Te jó ég, még eszedbe is jut?" Már miért ne jutna eszébe, ha egészen eddig eszébe jutott,(a baba legalábbis erre utal :-D) és hiányzik is neki.Miért ne kívánhatná a párját épp úgy, mint a gyerek születése előtt?

A hat hét, egy általános irányelv, amit mindenkinek a saját állapotára érdemes "lefordítani", nem kőbe vésett törvény. A varrataidat mutasd meg az orvosodnak, pillanatok alatt megszabadít tőle.

A csíkok, foltok halványodnak majd nyugi, de azért nyomtalanul senkiről nem tűnik el a gyerekvárás időszaka...

2009. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2.vagyok. Persze, hogy eszébe jut, hiszen szexelni jó :)

Csak nem varratokkal együtt...

2009. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem sima varrataim voltak 3.napon kiszedték a korházban 4.napon jöhettünk haza 8hetesn mentem 6hetes vizsgálatra és 5 hetesen szexeltünk a párommal!és nem volt semmi probléma belőle elég sokat hallottam hog ya 6 hétnél elöbb szexeltek!És a doki is kérdezte viccesen hogy "felavattuk" e már a gát heget?És mondta hogy a páciensei 80°%idő elött próblta már!
2009. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok de azért varratokkkal mi sem probálkoztunk volna!
2009. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen arra lennek kivancs hogy ugyan meggyogyult mar a varrat helye csak ott van meg a cerna, ugy lehet-e szexelni?
2009. okt. 26. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!