Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab/vetélés után mennyi...

Missed ab/vetélés után mennyi idővel estetek újra teherbe? Minden rendben volt a következő terhességnél?

Figyelt kérdés
És hány hónap szünetet javasolt az orvosotok?
2011. okt. 8. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fél évet ajánlott a doki. De - sajnos- 4 évet kellett várnom a babámra. Megérte, semmi gond nem volt a terhességgel, gyönyörű lett a csöppem. Igaz, már 17 éves... ;)
2011. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két hónapot javasolt a doki. Ezt be is tartottuk, aztán rögtön összejött a baba. Most 17 hetes vagyok, eddig minden oké, most is éppen bökdös :)
2011. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem missed ab. után 6 hetet mondott és egyből terhes is lettem. Teljesen problémamentes terhességem volt és 40+5 hétre született a makk egészséges kisfiam. Szívből kívánom, hogy neked is mihamarabb babád szülessen! :)
2011. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 3 hó pihit javasolt, betartottuk, fél évre rá megfogant a kislányom, aki ma már 15 hós makk egészséges nagy csaj.
2011. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónapot javasoltak de csak 16 hónap múlva estem teherbe újra, semmi probléma nem volt, pedig végigparáztam az egészet, mivel nekem az előző terhességem fejlődési rendellenesség miatt szakadt meg.
2011. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hónapot javasolt,betartottam,rögtön terhes lettem pedig az első nagyon nehezen jött össze.
2011. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónapot javasolt, betartottuk. 2. hónapban jött össze, de sajnos az is missed ab-al végződött! Most megint várjuk a 3 hónapot és reménykedünk, hogy csak véletlen volt az előző kettő, mert már van egy 2,5 éves kisfiúnk! Doki se tudott mit mondani, hogy miért lehetett...
2011. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Vetélés után 2 hónap pihit mondtak, de mi utána 6 hónapig védekeztünk, aztán elsőre összejött a baba, aki most 2 éves, minden rendben volt a 2. terhességnél, és a babával is.
2011. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem komplikált volt a missed ab műtétem, ezért 6 hónap várakozást mondott az orvosom. Nem vártuk ki, már a 4. hónapban nem védekeztünk, és egyből meg is fogant a babánk. Voltak kisebb problémák, de ezek nem vezethetők vissza a vetélésre, ellentétben a szülésemmel, ami ez miatt programozott császár lett a 38. héten. A kislányom teljesen egészségesen, nagy babaként született.
2011. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem 2 menstruációt mondott az orvosom,most jön meg harmadjára.jövőhónapban már próbálkozni szeretnénk mi is.csak félek hogy megint baj lesz.
2011. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!