Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A málnalevél teát lehet a 34....

A málnalevél teát lehet a 34. héttől inni?

Figyelt kérdés
Sok helyen azt olvastam,hogy szülésznő javaslatára már a 34.héttől itták és legkésőbb kell a 36.héten elkezdeni.
2013. aug. 5. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
betöltött 36. héttől szabad inni, nálam mind a két szülésznő ezt mondta
2013. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

36 héttől,elvileg segíti a tágulást.

én ittam egy jót,..

mivel a 41 héten indították a szülésemet teljesen zárt méhszáj miatt.. :D

2013. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor meg lehet mindegy,h mikortól iszom,mert csak pszichikailag hat ;-))) a kismamablogon is 34.hetet írt vida ági...sztem mindenki máshogy gondolja..
2013. aug. 5. 23:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én ittam és könnyen szültem.
2013. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Milagros ***** válasza:

En is 34 hettol ittam, 40 het 3 napra lett meg ket napnyi szenvedes utan eletmento csaszarral. Jah! Es es harmadik trimeszterben egy ujjnyi rovidult mehszajam volt! Meg sem volt " szerencsem" ez sztem nagyon egyen fuggo. Egy evo kanallal tegyel a vizbe. 36 -37 hettol mehet tobb. En azert erre figyeltem. Szurkolok! Gyors konnyu szulest kivanok neked szivbol!!! Es persze egy gyonyoru egeszseges kis babat!!!


1 eves kislany anyukaja

2013. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jókívánságokat :)
2013. aug. 7. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!