Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jahn Ferenc kórház szülészetér...

Jahn Ferenc kórház szülészetéről valami infó? Alapítványi szobaár?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy az alapítványi szobáért annyit fizetsz amennyit gondolsz és utólag kell csekken.Viszont 2012-es volt a legfrissebb ilyen bejegyzés.Az érdekelne, aki idén szült ott, még mindig így működik?Kispesti vagyok, de mivel nemrég költöztünk ide a XVIII. kerületből, ott maradtam, vagyis a XVIII-ba járok terhesgondozásra.Mivel programozott császárom lesz, az orvos a Jahn Ferenc kórházba küld.Szeretnék egyágyas, alapítványi szobába kerülni, erről érdekelne minden friss infó.Na meg magáról a szülészetről is.Milyenek az orvosok, csecsemősök (pláne, ha nincs fogadott orvos), hogy zajlik a progis császár, mit kell vinni a babának, de főleg az alapítványi szoba.Még mindig így működik?Mikor/kinek kell szólni, ha alapítványi szobát szeretnék?(Kedden megyek ctg-re, az orvosom akkor fog időpontot fixálni a műtétre.Érdemes már akkor szólnom erről?)

2013. aug. 7. 10:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Senkinek nincs ott idei információja?:(
2013. aug. 7. 12:08
 2/8 Jégtánc ***** válasza:
Szia, tavalyi infóm van.Alapítvány szobában voltam ,napi 5000ft-al számoltunk.Ennél többet nem adtam,adtam volna.Nem hiszem hogy változott valami.Császárral kapcsolatban nem tudok segíteni.Szoba miatt csak a császár napján tudsz szólni,mert ez nem foglalásra megy.Ha van üres akkor ok,ha nincs akkor sajna ennyi.Ügyeletes doki,szülésznő aranyos volt,csecsemősök meg embere válogatja.Engem nem igazán érdekelt.Babának pelus,törlőkendőt kell vinni.Kell még pár textilpelenka is amit a kis kosárba raknak.Krém ,alkohol volt ott.Ruha nem kell,angolpólyában vannak a babák.Csak amiben hazaviszed majd,de az is ráér amikor kiengednek.
2013. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.És valóban igaz, hogy utólag, csekken is lehet fizetni?Na akkor felszabadul sok helyem, egy egész utazótáskát pakoltam tele babacuccal.Takaró, ruhák, tisztálkodási szerek stb:) (Ahol a kisebbik fiamat szültem ott saját ruhában voltak a babók).Alapítványi szobában végig veled van a baba?Ha pihenni szeretnél vagy sétálni egyet, esetleg lemenni a büfébe, rá lehet bízni a csecsemősökre vagy húzzák a szájukat?Köszönöm a választ:)
2013. aug. 7. 13:58
 4/8 Jégtánc ***** válasza:
Utólag kell fizetni igen,kapsz egy sárga csekket amin üres az összeg,azt neked kell kitölteni. Nem volt gond ilyen szempontból a csecsemősökkel,be lehet tolni persze ha sétálni vagy büfézni szeretnél.Étkezésekhez én is betoltam.
2013. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ó, ez jól hangzik, kicsi fiamat mikor szültem (más városban) tisztára ki voltak akadva a csecsemősök akkor is, ha le mertünk menni a büfébe és addig betoltuk a csecsemőrészlegre a babát, hogy milyen felelőtlen, rossz anyák vagyunk.Az alapítványi szoba egyébként hogy néz ki, mi van benne?Leginkább azért vágyok rá, mert valahogy nyomasztó nekem a tömeg, remélem lesz hely.Na meg amikor kialvatlan vagyok horkolok.Nem tehetek róla, ilyenkor semmi nem használ.Anno tök jól elvoltunk a szobatársakkal az első éjszakáig.Aztán onnantól kezdve úgy néztek rám, mint valami tömeggyilkosra, mert "nem hagytam őket aludni a horkolással".Mintha legalább direkt az ő bosszantásukra csináltam volna.Elhiszem, hogy idegesítő lehetett, de pocsék érzés volt, h másnak összesúgtak mögöttem, volt aki átvonult másik szobába (ezzel se lett volna baj, de amilyen látványosan lenézően meg sértődötten tette...) aztán "bepanaszoltak" a csecsemős nővérnek aki minden éjjel vagy 5x felébresztett mikor horkoltam.Rettenetes volt, állandóan hulla fáradt voltam, volt, hogy a babám sírására sem ébredtem már fel éjszaka...persze akkor is én voltam a rossz anya.Jó lenne ezt elkerülni főleg mert tényleg csak akkor jön elő amikor nagyon fáradt vagyok, nem is tudok ellene tenni, ráadásul ebben a melegben már 3. hete nem tudom magam kipihenni.Nagyon bízok benne, hogy lesz üres egyágyas szoba.
2013. aug. 7. 14:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj a sok kérdésért, de eszembe jutott még valami.Va egy 7 és egy 3 éves fiam, ők bejöhetnek a szobába látogatni apával?Megnézhetik a kisöccsüket?Hogy van ez?
2013. aug. 7. 14:18
 7/8 Jégtánc ***** válasza:
Látogató nem mehet be az osztályra,babát ablakon keresztül lehet megmutatni.Neked kell kimenni.Apuka ott tartozkodhat de csak a szobában 14-18h -ig.Gyerekek egyáltalán nem mehetnek be.Ha kapsz otthonról enni innivalót,tollal írd rá a neved.Egyszerübb ha te viszel poharat vagy bögrét,evőeszközt,szalvétát stb.
2013. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jégtánc ***** válasza:
Éjszakára elviszik általában a babát,pont amiatt hogy az anyuka ki tudja pihenni magát.
2013. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!