Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen orvos az Uzsoki kórházb...

Milyen orvos az Uzsoki kórházból a Zsolnay doktor?

Figyelt kérdés
Szülést is vezet le? vagy csak terhesgondozást csinál?
2009. okt. 26. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a Zsolnay ugyan az mint aki Csepelen rendel?
2009. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Rákos úton rendel a magánrendelője meg a 13.kerben van!
2009. okt. 31. 10:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor én szültem nyáron, akkor volt egy csaj aki nála szült, nem fogadott orvosa volt, hanem pont ő volt az ügyeletes, állítólag kedves. Viszont egy ismerősömnek kijentette, hogy ő mennyiért vállalja a szülést, és mindezt nem volt hajlandó az sztk-ban közölni vele, hanem behívta magánrendelésre. Én személy szerint nem bíznám ilyen emberre magam. Én Dr. Mecsér Bélánál szültem, messzemenőkig ajánlani tudom neked, garantálom és nagyon sokan mások, hogy nem bánod meg, ha őt választod. Ő az Örsön rendel. Ja és nem mondd árat...
2009. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!