Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos Győrben Fekete...

Milyen orvos Győrben Fekete Zoltán doktor! Magánorvosnak milyen? Szülést hogy vezeti? Milyen árban dolgozik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem magánrendelésre jártam hozzá így az árakról nem tudok írni . Amit megkérdeztem tőle arra mindig válaszolt , lelkiismeretessen végzi a munkáját ( igaz nekem gyorsította a szülésemet , de ha megbeszéled vele , hogy te ezt nem szeretnéd akkor bizonyára nem teszi ) .
2010. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is hozzá járok csak nem magánrendelésre!De felszeretném kérni szülésre ezért érdelödöm!Te is felkérted vagy ő volt benn szüléskor?
2010. jún. 23. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont úgy jött ki , hogy ő volt ügyeletben . 3 gyerekem van mind a hármat az éppen ügyeletes dokinál szültem , nekem egyikkel se volt semmi bajom , mind figyelt rám ...én elvi okokból nem fogadtam meg senkit .
2010. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendes ember,közvetlen. Válaszol mindenre,látszik hogy szereti a munkáját. De szülésnél nem voltam teljesen megelégedve vele.
2015. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem nagyon bunkón és lekezelőn viselkedett a szülésem napján. Volt fogadott orvosom, de a kórházba érkezésemkor még nem volt ott és a Fekete vizsgált meg. Szerinte nem vajúdtam még, mert aki vajúdik, az nem így viselkedik. 7:30-kor mondta ezt, 12-re meglett a babám. (Megjegyezem már előző este 6 óta 10 percenként voltak fájásaim, de nem akartam sietni a kórházba)Amíg velem beszélgetett valóban ritkábbak lettek a fájásaim, de azt a mérhetetlen lekezelő stílusának tudom be, mivel a stressz bizonyított módon akár le is állíthatja a vajúdást. Imádkoztam, hogy az én orvosom mielőbb beérjen. Aztán elmondtam a szülésznőmnek is a történteket és mondta, hogy sajnos Ő ilyen. Hát ez nagyon durva!!! Megengedhetetlen a stílusa! Viszont aki fizet neki, azzal mézes mázos. Tudom, mert régebben egyszer voltam nála magánrendelésen, ott normálisan tudott beszélni és a szobatársamnak ő volt a választott dokija, hallottam köztük párbeszédet, kedves volt vele, a csajszi sem panaszkodott rá, azt mondta minden rendben ment a szülésnél. Ezután döntse el mindenki, hogy szívesen választaná-e őt. Ha fizetsz neki oké, ha nem akkor az Isten mentsen meg tőle!
2017. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!