Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az 1. számú klinikán fogok...

Ha az 1. számú klinikán fogok szülni, akkor az, hogy működik? Kell szülesznőt fogadni? Ha igen mennyiért? És a dokim? Még nem beszéltem vele. Valaki szült a Zsolnai Bertalannál?

Figyelt kérdés

#szülésznő #1.számú klinika
2013. aug. 11. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én arra tudok válaszolni, hogy nem kötelező senkit sem fogadni, de jobban jársz, mert 5 hete szültem ott és velem elég ocsmányul viselkedtek. Elvileg férfi orvosom volt, de soha nem találkoztam vele, és csak rezidens orvosjelölt és szülésznő volt bent a szülésnél, az orvos csak aláírta a zárójelentésem, de még átadni sem jött oda, odaküldette a rezidenssel. A szülésnő üvöltözött velem, hogy nem kelhetek fel és csak feküdhettem, de nem hagytam magam, mert állva akartam vajúdni, ezért folyton kiabáltak velem és megalázóan viselkedtek. fájdalom csillapítót nem voltak hajlandóak adni, mert viseljem el szépen csendben és ne ordítsak 15 óra vajúdás után... Stb, de inkább nem is folytatom! Fogadj fel valakit! Jobban jársz. :(
2013. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szülésznő*
2013. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
elírtam véletlen szülésnőre és javítottam
2013. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is ott szültem és a legjobb szülésem volt. Az orvosom fogadott volt, bár gyakorló, a szülésznő pedig az ügyeletes (Rózsa volt a neve). Elfogadták, hogy nem akarok oxit, és békén hagytak, állhattam szinte végig.

A végén Rózsa simán kisegítette gátvédelemmel a 4 és fél kilós fiamat. Szülés után két órával adott kaját és bekísért a kórterembe. Egy fillért sem adtam, nem tudtam, elég csórók vagyunk, a dokim is csak egy tízest kapott összesen, de még azt is megköszönte.

Én a szülésről csak jót tudok mondani.

2013. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát ezek után 100% ,hogy felfogadunk.És azt ,hogy tudom elintézni ? Màrmint a felfogadást. A nőgyógyàszommal kell beszéljek? És ahoz képest kultúràlt a szülészet?
2013. aug. 12. 00:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

A szülészet nagyon szép, rendezett és tiszta. Azzal nincsen probléma. Vannak egy ágyas szülőszobák és szerencsére én olyanban voltam. Nem kellett ezért külön fizetni semmit.

2013. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató. És mi alapján válasszunk szülésznőt? Vagy ki az akit semmi esetre sem?
2013. aug. 12. 14:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt egy Rózsa nevű idősebb szülésznő. Ő nagyon rendes volt és értette a dolgát. Szerintem ő jó. Csak sajnos pont váltásra került, mert a délutánosok között volt akkor és jöttek az éjszakások. De ő nagyon aranyos volt.
2013. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki velem volt éjszaka szülésznő őt nem tudom, hogy hogy hívták sajnos nem néztem meg. Viszont volt egy rezidens, aki nagyon kedves volt Dr. Fényi Anett. És volt egy Szilvi nevű szülésznő is aki kedves volt. Őket tudom ajánlani, de sajnos, aki bunkó volt, annak nem tudom a nevét megmondani. Egy nagyon rövid barna hajú csaj volt, de több ilyen hajú dolgozik ott.
2013. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért voltak nálam bent ilyen sokan, mert egyik nap délután mentem be és másik nap reggel szültem meg. Tehát 3 műszak is volt nálam.
2013. aug. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!