Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges lenne hogy nem...

Lehetséges lenne hogy nem orvost és szülésznőt választok-fogadok, csak kórházat? Hogyan kell ezt el intézni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék orvost fogadni,sem szülésznőt,de kórházat választani nagyon is.

A kérdés az lenne hogy ez lehetséges e és ha igen akkor hogy kezdjek ennek az egésznek neki,kihez kell mennem,kivel kell beszélnem,és mikor a választott kórházban,és mikor kell erről tudatnom a jelenlegi SZTK-s orvosomat.(aki sajnos már nem vezet szüléseket).Ha be megyek a választott kórház ingyenes terhesrendelésére ott fogadnak hogy egyáltalán tudjak velük beszélni vagy be kell jelentkezni,telefonon kell ezt is intézni?!


Körzetileg a Dél-Pestibe tartoznék de mivel arról a kórházról csak rossz véleményeket hallok,a környezetemből cska rossz tapasztalatokat látok,és hát akárhányszor oda mentem vizsgálatra az egész kórház és orvos sereg összeállítása-hozzá állása úgy nem tetszett ahogy van,így semmiképpen sem szeretnék ott szülni.Van két kórház akik baba barát kórház címet viselik és tényleg csak jókat hallok mint orvosokról mint csecsemősökről mint kórházról!

A válaszokat előre is köszönöm.


első babás 20hkm


2013. jún. 27. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a SOTE 2-n szültem az első fiamat, és napokon belül ott fogom a másodikat is. Viszont nekem ott van a fogadott dokim, aki nekem azt mondta a legelején, hogy az szülhet ott, aki oda tartozik, vagy akinek ott van a dokija.

Szóval szerintem a Te esetedben nem szülhetsz máshol, ha nem fogadsz dokit. De azért egy telefont megér szerintem, hogy megkérdezd.

2013. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérsezd meg a védőnődet!!!De szerintem ahova mész majd NST-re oda visz a mentő!!De amúgy 3 .nap mehettek haza.Ha a körzeti kòrházban amiről rosszakat hallottál,van olyan lehetőség hogy egy szobába legyél a törpéddel,akkor ne izgulj!Ùgyis te fogod ápolgatni....
2013. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a kórházzal kell befogadó nyilatkozatot kötni. Bővebben nem tudom, mert én is csak halottam. Hívd fel a kórházat még most az elején, és megtudjátok beszélni.
2013. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!