Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha séta közben néha benyilall...

Ha séta közben néha benyilall a hüvelyembe és van, hogy erős villámlás szerű szurkálást érzek a méhemben, az jelenthet jóslófájást?

Figyelt kérdés
Első babám és nem tudom, mekkora fájdalom mit jelent. Mert ezek ilyen apró hirtelen és váratlan, de rövid villámlásszerű nyilallások. Ezeket minek nevezik? :D 35+2 hetes kismama.
2013. aug. 12. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb.a 34-35 héttől voltak ilyenek.Álltam a bolt közepén és mozdulni sem tudtam,olyan váratlan és erős volt.pnéha a víz levert.New tudom ma sem h.ez josló volt e de 37+6ra szültem!
2013. aug. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tunde1983 ***** válasza:
en ugy tudom ez a nyilallo szeru fajdalom a szalagok nyulasa miatt van. a joslo fajas allitolag olyan, mintha meg akarna jonni, de nem rendszeresen jelentkezik, es hamar ( par perc) mulik. de en se tudom jol, nekem elso baba, s minden meg ismeretlen. 34+3 hkm
2013. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Èn màr megszûltem 5hete,nekem is voltak ilyen szùrkàlàsok,nèha nagyon fàjdalmas is volt,meg vàratlan :-) kb a 34.hèttôl èreztem ilyeneket,ès nekem ki is nyitotta a mèhszàjamat ez a sok szùrkàlàs.
2013. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En is ugyanazokat erzem amit Te kedves kerdezo. Fokent seta kozben lep elo. Van amikor a combomba is belenyilal. Amit az utolso irt en abban nagyon remenykedem h tenyleg kinyitja a mehszajat, mert mar nagyon szeretnenk latni a kislanyunkat! :-)


39+5 h km

2013. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kedves második nagyon jól leírta.A jóslófájás az,amikor menzesz szerű görcseid vannak.Nekem volt hozzá szerencsém a terhesség vége felé többször is,és nekem így indult be a szülés is.

Ez amit te leírtál nem jóslófájás.Nekem olyan volt,hogy azt hittem azonnal megjön meg közben a derekam is majd leszakadt.Szülés előtti nap nagyon erős jóslóim voltak,éjszaka aludni sem tudtam tőlük,2 fájás között aludtam egy kicsit.Amikor séta közben ért,meg kellett álljak és nagyokat kellett lélegeznem,kapaszkodnom kellett.Ha beszéltem és úgy jött a fájás,akkor abba kellett hagynom a beszédet,mert nem bírtam megszólalni csak lélegezni.És az igazi fájás ettől még csak jobban fájt.

Ezeket sajnos nem tudom minek nevezik..szerintem ezt semminek,hanem ez csak azért van,mert még most is növekszik a babád,és húzódik a méhtartó szalag,meg nyomja a szeméremcsontot a baba feje(ha már fejvégű)és ezért lehetnek a nyilallások.Nekem is nyilallgatott a végén,sőt,nekem olyan szinten feszítette szét a medence csontomat is,hogy lábra szinte nem is tudtam állni vagy 2-3 hétig.Alig bírtam menni,nem tudtam pl fél lábon megállni mert annyira fájt a medencém meg a combtövem is.

Könnyű szülést kívánok mindenkinek.


3 és fél hós fiú anyukája

2013. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja még annyit,hogy nekem jóslóim a 30.héttől szinte rendszeresen voltak,még is 40+3 hetesen,kiírt nap után 1 nappal szültem meg.

Meg még az lemaradt,hogy a jóslók közben a pocakom be is keményedett rendesen.

Utolsó voltam.

2013. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es az hogy kinyìlt a mèhszàjam semmit nem jelentett mert 19 òràt vajùdtam ìgy is ès a vègèn csàszàr lett. :-(
2013. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez csak szalagnyúlás. Illetve még majd érzel fájdalmat a szeméremcsontodban is, ez a relaxin hormon hatása, ami ellazítja az ízületeket, hogy könnyítse a csontoknak a tágulást.
2013. aug. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen a farokcsontom is nagyon szokott fájni. Gondolom akkor az is azért...
2013. aug. 13. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!