Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Erős jóslók? Volt már így valaki?

Erős jóslók? Volt már így valaki?

Figyelt kérdés
3. napja erős jóslóim vannak. Azt hittem először, hogy igaziak, de miután lezuhanyoztam meleg vízbe elmúlt, vagyis enyhültek és utána nem sokkal el is múlt. Ez megy már 3. napja. Ki meddig húzta ki ilyen erős jóslókkal? Vasárnapra vagyok kiírva, nem szeretném túlhordani mert már nem bírok se aludni, se semmit csinálni, és már olyan jó lenne ha itt lenne a karomba.
2013. ápr. 4. 07:57
 1/2 KicsiiAníí válasza:

teljessen normális, énis igy vooltam a kisfiammal, 2 nap után nekem elfolyt a nyákdugó és nem sokkal utána a magzatviz is! :) 5 nappal jött nekem hamarabb a picurka.

7hetes Barnuska anyukája :)

2013. ápr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40+3nál elkezdett távozni a nyákdugóm, akkor kezdődtek a jóslók is. 24 órán keresztül tartott, de mivel első terhességem volt, fogalmam sem volt arról h mit kell éreznem rendes fájásnál, így másnap bementünk a kórházba. Ott állapították meg h csak jósló, másnap 40+5nél mindenképp be kellett vna feküdnöm, így akkor már bent is tartottak. Akkor meg is indult a szülés, 40+6ra megszültem :)
2013. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!