Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elviekben szeptemberben...

Elviekben szeptemberben szülök. Elviekben jo idő lesz végig. Rövid ujjú vagy hosszú ujjú bodykat vegyek babulinak inkább? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

A rugikhoz vegyél bodykat. ujjatlan rugihoz hosszú, hosszú ujjashoz rövid bodyt.

azért valószínű nem lesz 38 fok.

2013. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindkettőt.
2013. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindkettőt vidd.

Tudod variálni őket az ujjatlan/hosszú ujjú rugikkal.

Ki tudja, milyen idő lesz, 1-2 nap alatt is változhat, amíg a kórházban leszel. :)


Babuli. :) Ez nagyon aranyos. :))

2013. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor mégis elszabadulok vásárlás terén..pedig akartam spórolni:)
2013. aug. 13. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:

:)

Nem baj. :) Fogsz Te majd még elszabadulni vásárlás terén! Annyi aranyos ruha van...!!! :)

2013. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is azt akartam mondani, mint a legelső hozzászólók, hogy érdemes hosszúból és rövidből is venni. Sőt, minden esetben jobb a hosszút a röviddel variálni, mert amikor öltözteted, ha hosszú ujjú a body és a rugi is, akkor a két hosszú ujjút nehéz egymás fölé adni. Nekem legalábbis mindig felcsúszott a body ujja, és olyan nehéz volt lehúzkodni a csuklójára a rugi ujja alól, ráadásul a baba sem tolerálta.

Én még az ujjatlant is meggondolnám. Ha elég meleg a rugi, nem fog megfázni.

2013. aug. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!