Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeptemberben az akkor egy...

Szeptemberben az akkor egy éves kisfiammal utaznánk Görögországba autóval. Be merjük vállalni? Volt valaki ilyen hosszú (13-14 óra) úton babával?

Figyelt kérdés
Köszi
2009. febr. 8. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én barátokkal és az ő kis csemetéjükkel voltam Olaszországban. A 11 órás autózást, simán túlélte a gyerek. Az utazás nagy részét végigaludta, de amikor fent volt ettek szokás szerint, anya mesét olvasott neki, vagy bábozott. Teljesen jól viselte, de egyébként is nagyon nyugodt gyerek. Akkor volt 13 hónapos.
2009. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is szeptemberben szeretnénk menni! Akkor lesz a lányom 10 hónapos! Nem tudom mit csináljak! Ti mentek?

2009. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, megyünk. Mindenkitől azt a választ kaptam, hogy jól bírják a babák az utat (jobban, mint mi). Meg nagyrészt éjszaka megyünk, s akkor elvileg úgy is alszik. Üdv Gyöngyi
2009. ápr. 2. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!