Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Farfekvéses a babám. Ha így...

Farfekvéses a babám. Ha így marad, és van fogadott orvosom, megbeszélhetjük, hogy pl.38. héten császározzon? Ez a programozott császár? Volt 2sima szülésem, bárcsak most is az lenne, de a baba miatt nem kockáztatnám meg, ha nem fordul át.

Figyelt kérdés
Ilyen esetben mikor dönti el az orvos a császár idejét?Egyáltalán lehetséges az,hogy kérjem,hogy ha faros,akkor császározzon?
2013. aug. 13. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem csinálnak ilyet, sőt ha 3. baba és faros, megpróbálják a sima szülést. Még simán megfordulhat a baba, akár az utolsó pillanatban is. Pl. a lányom 39 hetesen fejvégű volt, a 40. hétre pedig faros lett...
2013. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első babánál általában megcsászároznak, csak a többediknél próbálják meg a sima szülést!

Barátnőmnél a fogadott doki, akkor döntötte el, amikor bement,hogy apró fájásai vannak. Akkor azt mondta,hogy nem vár, mert kicsi az esély rá,hogy megfordul!

2013. aug. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány hetes terhes vagy? Nekem a 37. héten fordult be a lányom, addig farfekvéses volt. Mondta az orvosom, hogy a 36-37. hétig ne is foglalkozzak ezzel a témával, majd utána eldöntjük. Ő levezette volna a faros szülést is, de nem minden orvos vállalja már. Beszélj vele őszintén, mit szeretnél, mitől félsz. De szerintem a 38. héten korán van a császár, ha nincs más bajod. Ha a fogadott orvosod, akkor biztosan el lehet vele a császárt is intézni...

És még lehet mindenféle csodaszerrel próbálkozni a megfordításra (nem az orvosi, külső fordításra gondolok, én azt nem vállaltam volna be): homeopátia, lámpa, négykézláb állás, stbstb.

2013. aug. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kiírt programozott császár elötti nap fordult be a baba, igy most 40 hetes terhesen várom hogy beinduljon a szülés. 3. baba , két természetes szülésem volt, bár nekem ha faros maradt volna akkor sem engedik a sima szülést mert nagy súllyal születtek a fiaim és a doki azt mondta hogy 3 kiló alatt próbálhatnám csak meg faros babával a természetes szülést.
2013. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2. Babám volt faros nem is fordult meg. A dokim rám bízta a döntést, én sem akartam kockáztatni. 38+6 napon volt a progcsászár. Nem bántam meg. Műtét után mondta a doki hogy ha nagyon akartam volna sem tudtam volna simán megszülni, mindenképp császár lett volna. Minden jót neked!
2013. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még csak 31hetes,de azt mondta a dokim,hogy nem nagyon van helye forgolódni.A lámpázást mondta nekem is,lámpázok is minden este mikor fent van a baba.Annyit mondott az orvos,hogy ha 3.5kg-nál több akkor mindenképp császár lesz.Köszi mindenkinek!A 40hetes kismaminak könnyű,gyors szülést kívánok.
2013. aug. 14. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!