Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak tapasztalatok a debrece...

Vannak tapasztalatok a debreceni klinika külön szobájáról? Milyen? Mennyibe kerül? És előtte meg lehet ezt nézni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szülésfelkészítő-tanfolyamon voltunk és bemutatták a külön szobát is. (Alapítványi szoba) Naponta 10000Ft-ba kerül. Van benne mikró, hűtő, tv és külön fürdőszoba. Nekem tetszett, én is szerettem volna átkerülni ilyenbe, de "teltház" volt, így 4 ágyas sima kórterembe kerültem... :o(

2009. okt. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is különszobában voltam. És nem naponta 10000, hanem éjszakánként, tehát azt a napot amikor hazaengedtek már nem kellett kifizetni, pedig délután négykor engedtek el. Az is jó volt benne, hogy ide a látogatók bejöhetnek és nem kell a folyosón ücsörögni a pici babával. Van tévé, mikro, hűtő és külön fürdő, amit csak te használsz. Én meg voltam vele elégedve, legközelebb is ilyenben szeretnék lenni. Nekem rokonok mondták, hogy van ilyen, mert a férjem unokatestvére is ilyen szobában volt és én akkor néztem meg és eldöntöttem, ha lesz szabad mikor én szülök ilyenbe kérem magam.
2009. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két szoba is van, ahol kettesben lehetsz a babáddal, ez 10ezer éjszakánként és van egy, ahol Apuka is ott alhat veletek, az 15ezer. Mikor szültem mindhárom foglalt volt, de Debrecenben a sima kórterem is olyan, mint máshol a fizetős.. Két ágyas, fürdőszobás.
2010. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát Nálunk 4 ágy volt és a fürdőszoba a folyosón volt. Császár után alig tudtam elbicegni odáig. A fizetős szobák pedig mind foglaltak voltak. :S
2010. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!