Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsi szülészeti klinikára...

Pécsi szülészeti klinikára mit kell vinni a kisbaba számára, változott valami, amit érdemes tudni? Mit adnak, mit sem? Van javulás a csecsemősök megítélését illetően?

Figyelt kérdés
Viszonylag régi kommenteket lehet olvasni,remélem megtündéresedtek az ott dolgozók.2005-ben szültem ott,akkor mindent kaptunk, gondolom mára megváltozhattak a dolgok...
2013. aug. 16. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

OFF.


Ha nem baj, erre én is kíváncsi vagyok. :) Decemberben fogok szülni.

Én 2010-ben szültem ott, és nagyon remélem, hogy a csecsemős nővéreket lecserélték, vagy legalább AZT az egyet elzavarták nyugdíjba.

2013. aug. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pont ma olvastam egy régebbi kérdést, a kérdező június végén szült. Azt írt, hogy mindenki kedves volt vele, és nagyon elégedett. Egy kommentelő is júniusban szült (császárral), ő már kevésbé volt elragadtatva...
2013. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1 éve szültem. Katasztrófa a gyerekágy és a csecsemősök.....a főnővér még mindig ott van és szabad keze van mindenben. Én valószínű emiatt nem vállalok több babát, nekem az a pár nap rányomta a bélyeget az egész kezdeti időszakra. Ha nem első baba, akkor azért már könnyebb lesz, de első babánál, ne számíts sok jóra, mielőbb haza és a szoptatásban szoptatási tanácsadót hívj, amint hazaértél. Maninger Kata az ibcl honlapján elérhetőséggel fent van.
2013. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: pelust érdemes bevinni, mert kevés van, popsitörlőt, termékmintából Sudocremet.
2013. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

most voltam ott júniusban és mivel jót nem tudok mondani...inkább semmit

akik fizetik a v.i.p. szobát, azoknak jobb valamivel

2013. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hüha...ez aztán a megnyugtató informáciòáramlat :) azért baromi èrdekes, hogy egy intézmènyen belül mekkora különbsègek vannak! A terhespatològián dolgozóknàl kedvesebbet pl.még nem tapasztaltam. Miért lehet akkor évekig kritikán aluli munkavègzèssel is megtartani munkahelyeket? Màs helyen egyet hibàzol,aztàn holnap màr nem kell menni dolgozni...azt hiszem, kell egy kicsit edzenem a lelkemre!
2013. aug. 16. 13:59
 7/13 anonim ***** válasza:

A barátnőm márciusban szült, na, ő sem volt megelégedve, szörnyű a bánásmód ott, azt mondta. :/

Nem lehet Szigetváron szülni? Mert azt nagyon dicsérik.

2013. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül szültem a terhespatológia vezetőjénél és főnővérénél. Előttük le a kalappal. 1 ágyasban voltam, de inkább hagyjuk, katasztrófa volt.
2013. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos korababa veszély áll fenn, ezért lesz a legjobb Pécs. Csak a gyerek miatt vagyok hajlandó kibírni amit majd ki kell.
2013. aug. 17. 10:59
 10/13 A kérdező kommentje:

A héten voltunk ott a férjemmel, kaptunk egy nyomtatott listát, hogy mit kell vinni:


Kedves Kismama!

A PTE KK.Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikán tartózkodása idején az alábbiakban felsorolt tárgyakra lesz szüksége, ezért kérjük, szíveskedjék azokat magával hozni:


papucs, elöl gombos hálóing és köntös, tisztálkodási szerek (tusfürdő, törölköző, fogkefe, fogkrém, fésű), evőeszközök (kés, villa, kanál), pohár,papírszalvéta, egészségügyi papír, intimbetét. Kérjük, ékszert és egyéb értéktárgyat ne hozzon magával! Személyi igazolványát, lakcímkártyáját, TAJ-kártyáját, terhesgondozási könyvét, korábbi zárójelentéseit, orvosi papírjait szíveskedjék elhozni. Klinikánkon szoptatásbarát szemlélet működik, ezért kérjük, cumisüveget és cumit ne hozzon magával.


Gondoltam , megosztom veletek...

2013. aug. 23. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!