Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsi szülészeti klinikára...

Pécsi szülészeti klinikára mit kell vinni a kisbaba számára, változott valami, amit érdemes tudni? Mit adnak, mit sem? Van javulás a csecsemősök megítélését illetően?

Figyelt kérdés
Viszonylag régi kommenteket lehet olvasni,remélem megtündéresedtek az ott dolgozók.2005-ben szültem ott,akkor mindent kaptunk, gondolom mára megváltozhattak a dolgok...
2013. aug. 16. 10:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Köszi!


Ha nem viszek szalvétát, be sem engednek??? :D:D:D:D


Mikorra várható a babád? Megírod majd a tapasztalataidat?

2013. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

1-2 hét, aztán végre kibújik, naná, hogy megírom a tapasztalatokat, bár nem hiszem, hogy sok jóval foglak kecsegtetni benneteket :)


Én pl. elöl gombos hálóinget nem fogok vinni, mert a fiamnál sem vittem. Egyszerűen nem bírom elviselni a hálóinget. Mindenesetre az nagyon szuper, hogy még mindig megkap az újszülött az osztályon. Ahol mi lakunk, ott még a pólyát is úgy kell vinni, mert annyira rossz állapotban vannak, hogy állítólag használhatatlanok.

2013. aug. 27. 15:42
 13/13 A kérdező kommentje:

Megszületett babuli.

4 napot feküdtem a terhes pathológián, ott le a kalappal mindenki előtt, ha minden eü. intézményben ilyen emberek dolgoznának, jobb lenne a világ.

Utána kerültem fel a gyerekágyas/csecsemős osztályra, merthogy egy szinten vannak. Természetesen a gyermekágyasak nem folynak bele a csecsemős dolgokba és vissza ugyanez.

A nővérek szerintem nem voltak bunkók, bár a csecsemősök viseltesnek látszottak. Elmondják ugyan, hogy ha végképp nem bírsz a babáddal, akkor beviheted, de nem szeretik. Én nem is vittem be, csak ha végleg muszáj volt.

Úgy tűnik, hogy muszájkedvesek...talán rájuk van parancsolva, mert igyekeznek, de sokszor látszódott, hogy legszívesebben jól beszólnának. Összevetve, kellemeset csalódtam, mindenképpen jobb volt, mint amire számítottam.

2013. szept. 19. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!