Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan kismama, aki hozzám...

Van olyan kismama, aki hozzám hasonlóan rengeteget görcsöl?

Figyelt kérdés

Már napok óta menzesz szerű görcseim vannak. Csütörtökön megnézett doki és azt mondta minden rendben, szedjek megemelt adagban magnéziumot. Ezután jobban lettem. Este egész jól éreztem magam. Péntek reggel megint erős görcseim voltam, felhívtam az SZTK-t, beszéltem orvossal, aki azt mondta szintén, hogy nincs mit tenni, szedjem a magnéziumot. Szombaton reggel fájt egy picit a hasam, de gyakorlatilag egész nap nem volt semmi. Éjjel arra ébredtem, hog megint görcsölök és azóta hol gyengébb, hol erősebb a görcs, de mindig érzem

14 hetes vagyok.


2013. aug. 18. 13:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, terhességhez akartam írni, de hátha itt is tud valaki válaszolni :-)
2013. aug. 18. 13:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én igen sokat görcsölök az elejétől fogva. Már a vége felé tartok, 35hetes vagyok, még 3 hetem van a császárig, ezért a doki megemelte a magnéziumot, napi 4x2-re, szükség esetén plusz 2-re. Rengeteg, mert ez így összesen 4000-5000mg magnézium naponta.

Azt mondta, van, aki sokat görcsöl, de van olyan kismama is, aki semmit.

Úgy tűnik,mi nem vagyunk szerencsések.

2013. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megkérdezhetem, hogy táppénzre kiírtak téged, ha korábban dolgoztál? Nekem javasolja az orvos, mivel elég sokszor görcsölök. Amúgy jó egészséget nektek :-)
2013. aug. 18. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!