Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első kisbabánk sok...

Ha az első kisbabánk sok hajjal született, akkor a mâsodik is úgy fog? Befolyásolja, hogy ég vagy nem ég a gyomrom? Nektek hogy volt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindkettővel égett a gyomrom.

Fiam hosszú fekete hajjal született, belelógott a szemébe és a füle felét el takarta

A kislányom pedig 1 éves koráig kopasz volt

2013. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tesóméknak az első szinte kopasz volt, a másodiknak meg óriási hajkoronája volt. :)

Az én kisfiamnak sem volt sok haja és nem is igazán égett a gyomrom. Viszont szerintem ez a két dolog nem függ össze.

2013. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első fiamnak nagy haja volt születésekor is, fél éves kora óta hordom fodrászhoz. A második szinte kopaszon született, most két és fél éves, kb egy éve kezdett nőni a haja. Mindkettővel égett a gyomrom, a másodikkal talán még jobban is.
2013. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Édes Istenem, adj észt!!!
2013. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mind két gyerekem nagy hajjal született, és nekem is nagy hajam volt mikor megszületett. Egyiknél sem égett a gyomrom!
2013. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!