Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már a szülés előjele...

Ez már a szülés előjele lehet, tapasztalt kismamák?

Figyelt kérdés

olyan érzésem van, mintha a két lábam között, ahol találkozik a testemmel beleszurkál élesebb fájdalom mind a két oldalra, ahol a nemiszervemmel találkoznak.

Ennek van köze a szüléshez? Tegnap kezdődött, akkor éreztem néhányszor, ill. ma reggel zuhanyzás közben.

Köszönöm a normális válaszokat előre is!

38+4 hkm


2013. aug. 21. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
ezek mar a joslofajasok.sok sikert es jo egeszseget nektek.
2013. aug. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen.lehet.

Nekem igy kezdodott.vasarnap igy nyilalltam (kinyilt a mehszajam 2ujjnyira) elment a nyakdugom.

Hetfo koradelutan meg is lett a lany;)

38+3 hetesen;)

2013. aug. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, akkor hamarosan babázhatunk? Első baba lesz. :-)

Köszönöm, hogy írtatok!

2013. aug. 21. 08:36
 4/9 A kérdező kommentje:
Most vettem észre, hogy ha állok, a mellem alatt a hasam nagyon puha, nem olyan kemény, mint eddig volt. Ez mitől lehet? Nincs baj, ugye?
2013. aug. 21. 08:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom lejjebb ment a baba,nekem is ilyen volt.Nincs baj nyugi!
2013. aug. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden lehet!Legjobb ha felhívod a dokidat!Vagy menjél CTG-re, ott azért biztosabbat mondanak!Nekem a végén már 2naponta kellett járnom!Első babás leszel, akkor remélhetőleg kialudtad,kipihented magad, mert most jön csak a kemény meló!Csodálatos, de iszonyat kemény időszak kezdődik, vagy inkább folytatódik!Nekem most 25hetes a pici fiam, és kb.a terhességem harmadik trimeszterétől számítva nem aludtam egy igazán jót, és legalább 6órát egyben, pedig a fiam egy tündér!Hamar átaludta az éjszakát,csak előbb hasfájós lett, aztán most a foga jön...Könnyű szülést!

6hónapos pici fiú anyukája

2013. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Irj ha megvan a baby;))))
2013. aug. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Eddig semmi. A fájások elmúltak, a combszurkálás is. Ami viszont most előjött, bár eddig is megvolt, de most nagyon brutálisak, hogy iszonyatosan be van dagadva, vizesedve mindenem. A kezeimet már nem tudom ökölbe szorítani, mert annyira fájnak. De a baba még nem akar kijönni. :-)

De írok mindenképpen, ha megvan a baby!

2013. aug. 22. 09:23
 9/9 anonim ***** válasza:
;)
2013. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!