Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 9 héttel még...

Szülés után 9 héttel még mindig erős folyásom van. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Szex után jelentkezik, de akkor majdnem egy napig enyhén sárgás, hígabb, szinte mensi mennyiségű folyásom van. Aztán elmúlik, de a következő alkalomnál kezdődik minden előről. Nem fáj, nem viszket, nem büdös, csak nagyon kellemetlen.

Más is tapasztalt ilyet?


2011. nov. 5. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is észre vettem,de én még az utolsó terhesség alatt. Volt,olyan is,hogy együtt voltunk pl-hétfőn,akkor megindult a folyás,utána 1-2 nap múlva együtt voltunk megint,akkor nem volt,majd ha megint együtt voltunk pl 1-2 nap múlva,akkor megint volt... Ha sok nap telt el két együttlét között,akkor volt az együttlét után. Ki érti ezt?? De én nem aggódom,mert nekem is csak folyás.


Üdv:3gyerkőcös

2011. nov. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!