Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a 6. héten megjöhe...

Szülés után a 6. héten megjöhet ha szoptatok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Kisebb a valószínűsége, de igen, egy ismerősömnek is kb. a hatodik héten jött meg először a szülés után. (De van, hogy ha az ember nem védekezik, teherbe eshet úgy is, hogy meg sem jött neki...)

Neked megjött?

2009. okt. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen,nekem megjött.
2009. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, megjöhet.

Nekem fél évre jött meg, nem egyforma...

2009. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A nagyobb gyerkőcnél 6 hónap után jött meg, most úgy tűnik megvan, de lehet, hogy valami más bajom van...

Köszönöm a válaszokat!

2009. okt. 30. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is megjött a 6 hetes kontrol után :(
2009. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem egészen 5 héttel a szülés után jött meg, és utána többnyire rendszeresen. A lányomat egy éves koráig szoptattam.
2009. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Miből gondolod, hogy baj van?

Büdös vagy darabos a vérzés?/bocs/

Mindenesetre, ha valami nem stimmel, irány az ügyelet, vagy a kórház, ahol szültél, nem játék az ilyen, akár benned is maradhatott valami.

Jobb félni, mint megijedni.

Bennem maradt egy darabka méhlepény, majdnem vérmérgezést kaptam, tudom, mit beszélek.

Szorítok, hogy "csak" mesi legyen.

Üdv.

2009. nov. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!