Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasonló tapasztalat? /mensis...

Hasonló tapasztalat? /mensis kérdés/ 7 hónapja szoptatok, éjjel nappal?

Figyelt kérdés
két hete olyan volt, mintha meg akart volna jönni, de négy napi pecsételés után abbamaradt most megint ez van, nem erősödik csak pecsétel.miért lehet?
2011. febr. 15. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
a dokim azt mondta, szoptatás alatt szinte minden lehet normális, de ha gyanúsnak érzed, menj orvoshoz (büdös, fáj vmi, ilyesmi)
2011. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem elég sokáig ilyen megjön érzésem volt (talán 2-3 hétig) és meg is jött 7-7,5 hónappal a szülés után, pedig akkor még relative sokat szopizott (akkor kezdtem el napi kétszer adni neki egyéb ételt is). Azóta is rendszeres a menstruációm ritkuló szopizás mellett.
2011. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ugyanez volt nálam is!!!

detto!

4nap pecsételés után abbamaradt 2hét mulva újrakezdte, pont mikro kezdődott mentem vissza a dokimhoz. Megnézte és azt mondta most fog megjönni- két nap mulva meg is jött.


állítólag normális, állnak vissza a hormonok.

Nekem vagy 7hó volt mire rendeződött a menzim utána... egyszer24napra jött meg, utána 40, végül 30-32napra állt be. A mennyiség ez elején iszonyatosan sok volt. Éjszaka 4xkellett maxibetétet cserélnem- de ez egyre csökkent és kb 7x-re már normális volt minden, mint szülés előtt.

:-(

2011. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!