Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után sima szülés...

Császár után sima szülés menete? Tapasztalatok? Hegek?

Figyelt kérdés
Tudom sok az ehhez hasonló kérdés.Nekem az első babám császáros volt toxémia miatt.Most vagyok 32 hetes a másodikkal,és nagy valószínűséggel újra császáros lesz.Az az igazság,hogy én ezt szeretném inkább,mint normál szülést mert félek hegszétválástól és attól,hogy habár epidurállal császároznának,de utána altatni kéne hegek ellenőrzése végett.Ha már a babás hármasban óra elfelejthető részünkről,ha lehet a férjemmel szeretnék utána kettesben lenni,de ez altatással semmibe vész.

2013. aug. 26. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Attó is függ, hogy mikor volt a császár. Nekem 9 éve született a kisfiam császárral. Most 2 hete szültem hüvelyi úton és semmi probléma nem volt. De nem tudom, mennyi idő kell, hogy rendesen behegedjen a seb. Ezt az orvossal kell megbeszélni. A lábadozás sokkal nehezebb császár után. Ha még egyszer szülnék, biztos, hogy megint simán szeretnék.

Akár hogy is alakul, jó egészséget és jó babázást kívánok!

2013. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
4,5 éve
2013. aug. 26. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2év 3 hónap telt a két szülés között 3mm volt a hegem, fájdogált is de ennek ellenére belementek volna az orvosok a sima szülésbe!
2013. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nade hogyan zajlik sima után altatás pl
2013. aug. 26. 13:49
 5/8 anonim ***** válasza:
2év 2hét a 2 szülés között,heget a vége felé nézték,gázt kaptam,hogy tudjak szólni szétválás esetén.Szülőszobán 1óra 20percet töltöttem pedig elég nagy baba volt.Nincs mitől félni,folyamatosan figyelnek mindent,legrosszabb esetben menet közben áttolnak a műtőbe.ha viszont inkább császárt akarsz,érdemes lenne beszélni a dokiddal.
2013. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem volt a sima után altatás,gátvarrás,2óra megfigyelés volt.
2013. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! nekem a két szülés között 16hónap volt és semmiféle probléma nem merült fel.Második gyerkőcöm természetes úton szültem nem volt altatás,sőt fájdalomcsillapitás sem.A heget figyelték folyamatosan de minden rendben volt vele.Kívánok könnyű szülést neked!

2gyerkőc anyukája,23hetes kismama

2013. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Holnap megyek uh-ra+vizsgálat,labor utána még sokminden dőlhet erre is arra is köszi válaszokat
2013. aug. 26. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!