Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Két hete született meg a...

Két hete született meg a kislányom, de már nem vérzem egyáltalán-ez normális? Nem lehet elöbb elkezdeni a fogamzásgátló szedését mint 6 hét?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a 6 hetet várd meg, és a kontrollon beszéld meg a dokival. Egyébként nem írtad, szoptatsz-e.
2009. nov. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is várd meg a 6 hetet. Lehet, hogy még fogsz vérezgetni. Ha szoptatsz, csak olyan fogigátlót szedjél, amit akkor is lehet, doki írja fel! Szexelni sem ajánlott 6 hét előtt!
2009. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogsz még vérezni, ez átmentei állapot. A vérzést ne úgy képzeld el, hogy 6 hétig olyan lesz, mintha menstruálnál, vannak szünetek közben. Én is így vagyok éppen,ez már a 4.hetem, de van hogy 3-4 napig semmi nincs, atán jön az "utánpótlás".
2009. nov. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!