Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már 4O napja vérzek, normális...

Már 4O napja vérzek, normális ez? Császár után 5 hétig volt a gyermekágyi tisztulásom, ami normális. Ezt követően fogamzásgátló injekciót kaptam, rá egy hétre megjött és már 4O napja tart.

Figyelt kérdés
Kérlek, ha van valakinek hasonló tapasztalata, segítsen!
2008. okt. 23. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem hallottam!Nem voltál még ezzel dokinál?????Vagy legalább a védőnőt kérdezd meg,de ő is dokihoz fog küldeni.Én nem játszanék ezzel,azonnal menj dokihoz!!!
2008. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Már bejelentkeztem, két hete, de csak jövő szerdára kaptam időpontot.

2008. okt. 23. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szept 19-én volt a 6 hetes kontroll, akkor írt fel a doki gyógyszert, attól folyamatosan erős vérzésem lett, abbahagytam a gyogyit(Cerazette), szép lassan abbamaradt a vérzés. Aztán magától elkezdte megint. Szinte egy két nap volt csak az elmúlt egy hónapban, amikor nem jött belőlem semmi. Van hogy csak barnás vagy rózsaszínes folyás, de van, hogy vérzés. De már nem erős. Kedden voltam dokinál, megvizsgált, még ultrahanggal is megnézett, de nem talált semmit. Most írt fel egy másik gyógyszert Azalea, de a gyógyszertáros néni azt mondta, az detto ugyan az, mint a Cerazette. Hát nem tudom mit tegyek. De ez már egy másik kérdés. Szóval én is már régóta vérezgetek, de a doki nem talált semmi gondot. Azt mondta valószínű a szoptatás birizgálja a hormonjaimat.

Remélem nálad sem lesz semmi gond.

Ja, én természetes úton szültem.

2008. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat neked is!

Jó Egészséget kívánok!

2008. okt. 23. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!