Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák akik simán szültek,...

Anyukák akik simán szültek, ti sírtatok mikor vége volt a kitolásnak?

Figyelt kérdés

én sírtam nagyon,a megkönnyebbüléstől és,hogy tudtam megérkezett a kislányunk.

Egyedül vagyok ezzel vagy mindenki sír(?)


2013. szept. 3. 23:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én nem sírtam, szerintem nem egészen voltam magamnál. Csak lélegeztem, és örültem, hogy vége a fájdalomnak.
2013. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
5 napja szültem és sírtam akár csak az elsőnél, nagyon örültem, hogy megszülette és egészséges. szerencsére magamnál voltam és sima szülés volt, minden pillanatát felfogtam és annak is örültem, hogy végre volt egy igazi szülésem az első után ami nagyon sokáig tartott és sok problémával... férjem is könnyezett de hát ő férfi nem sírhat... most is írok ha végignézem a képeket :-)
2013. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
én örültem nagyon,de nem volt sírhatnékom cseppet sem
2013. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

én is sírtam, abba sem tudtam hagyni

pedig császárral szültem

nem is értem miért csak a simán szülőket szólítottad meg. gondolod hogy aki császáros, az nem ugyanezt érzi?

2013. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát, én amikor megszültem, megkérdezték, hogy mit szívtam :) olyan nevetés jött rám a boldogságtól, hogy még akkor is nevettem, amikor kitoltak a meg figyelésre...a másik két újdonsült anyuka kint feküdt, és meg kérdezték a páromtól hogy mi van velem...Ő csak annyit mondott mosolyogva, hogy semmi, csak a szokásos...mindig vigyorog :D Azóta is mosolygok folyamatosan, ha ránézek a kislányomra...
2013. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

14-es

azért a simán szülőket szólítottam meg mert én simán szültem.És nem tudom,hogy egy császáros szülésnél,mit éreznek az anyukák és azt,hogy egyáltalán,hogyan folyik.

Nem különbséget szerettem volna tenni.

Ne értsd félre.

2013. szept. 5. 22:15
 17/18 anonim ***** válasza:

14-es vagyok. én csak arra gondoltam, hogy ugyanúgy meghatódik, örül, megkönnyebbül a császáros anyuka is, mint a simán szülő

mikor kivették a babát, szólt a doki, hogy most figyeljek, és megmutatta, na ott kezdtem el bőgni :)

2013. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Semmi gond.Csak van aki szeret belelátni dolgokat a kérdésbe.

Főleg a császáros és a sima szüléses kérdések között.

2013. szept. 6. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!