Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt vége fele járó kismama...

Van itt vége fele járó kismama (36 héttől) aki fogadott doki nélkül várja a szülést most?

Figyelt kérdés

Nem féltek hogy nem jó kezekbe kerültök ? milyen érzésekkel várjátok a szülést ?



köszi!!


2013. júl. 16. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
38+3 hetes vagyok, nincs dokim. A szüléstől nem félek, mert szültem már 3 éve ügyeletes dokinál, és akkor nem volt semmi gond, kedvesek voltak és türelmesek. Így most is ebben bízom. Remélem nem csalódom ezúttal sem.
2013. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Tudod nekem volt fogadott dokim, és nem jött be a szülésre, mivel ő se hétvégén se éjszaka nem hajlandó bejönni-ezt már a szülőszobán közölték velem.

Maradt az ügyeletes doki, nagyon kedves barátságos, lelkiismeretes embert fogtam ki.

2013. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én is ebből az okból kifolyólag szülök ügyeletesnél kedves második :)) és most derült ki ....


szóval félek...eddig azt hittem ott lesz...de nem ...


köszi az eddigieket!!!

2013. júl. 16. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! 2-t szültem ügyeletesnél, semmi gond nem volt. Most is így lesz.
2013. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok, az elsőt is ügyeletesnél szültem, most is úgy fogok. Nem félek, mert nagyjából tudom, hogy mire készüljek, csak az az érzés kavarog bennem, hogy de jó lenne már dajkálni a kiscsajszit igaziból :)
2013. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!