Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros műtétnél, érzéstelen...

Császáros műtétnél, érzéstelenítésnél meddig nem "szabad" éreznünk semmit?

Figyelt kérdés

úgy értem, meddig kell, hogy el legyünk érzéstelenítve?


azért írom, mert az első babámnál én nem éreztem a gyomromat sem, nem tudtam normálisan hányni, mert nem éreztem, de a hányás meg jött. És amikor feküdtem, nehezen kaptam levegőt, ezért feljebb fektettek műtét közben (hogy lejjebb folyjon az epis folyadék?)


most is császárom lesz és iszonyatosan félek, minden áldott nap rettegek a bénaság érzésétől és a túlérzéstelenítéstől.

:(



2013. szept. 5. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a hivatalos verzió, de én is csak a nyakamat éreztem.
2013. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak derék alatt nem éreztem, a karjaimban tartottam a babát végig a megfigyelőben, még szoptattam is, érdekes lett volna, ha nem érzek semmit. Talán az orvostól kérdezd meg, biztosan segít.
2013. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez függ az érzéstelenítéstől: ha a vajúdás alatt kaptál EDA-t akkor tudod mozgatni a végtagjaidat, ha spinált kaptál akkor nem, nekem az utóbbi volt kb mellkas alattól nem éreztem semmit, kb 5-6 óra múlva éreztem a lábaimat és kezdett fájni, 14 óra múlva állítottak fel.
2013. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!