Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen értéket mutatott a CTG?

Milyen értéket mutatott a CTG?

Figyelt kérdés
10-8-5 perces és 1-2-3 perces fájásoknál és a tolófájásoknál?
2013. szept. 9. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Sosem voltam gépre kapcsolva szülés közben, így nem tudom.
2013. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fájás nélkül 20 volt, 5 perceseknél 60 körül, 3-1 perceseknél 80-100 között volt, de ami ott volt ctg teljesen más volt, mint amire előtte jártam. Amire előtte jártam az a jóslókat miket meg se éreztem 60-80 között mérte. Tolófájásnál én már nem néztem a gépet!
2013. szept. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 90-100-as összehúzódásokat mutatott a gép, de fájásom nem volt. A fájás mértéke jó lett volna, ha a fiam buksija a méhszájat nyomja és nem a méh passzív szakaszát, így nem tágultam és császár lett.
2013. szept. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Folyamatos 5-7 perceseknel 70-100 kozotti ertekeket mutatott, a vegen az oxi ezt megugrasztotta 170-180ra. Egyebkent a gep mogottem volt, igy csak neha neztem ra , mert mar azt hittem h a falat kaparom, a gep megse mutatott akkora fajasokat.
2013. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!