Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki megtudná mondani, hogy...

M. Viki kérdése:

Valaki megtudná mondani, hogy VIII. kerületi lakcímmel melyik kórházban fogok szülni?

Figyelt kérdés

A VIII. kerületbe vagyok bejelentve, de most Csepelen, a XXI. kerületben lakom, albérletben a párommal, és a babát is ide Csepelre hozzuk majd haza. Fogadott orvosom nincs. Kezdetben egy VIII. kerületi védőnőhöz kellett járnom, de miután találtunk Csepelen albérletet, így már az egyik csepelihez kell járnom. Viszont terhesrendelésre a mai napig Csepelre járok. Valaki azt mondta, hogy a Péterfy kórházban fogok szülni. A terhesrendelésen azt mondták, hogy talán a II. számú szülészeti klinikán fogok, de a végén azt mondták, hogy hívjam fel a tudakozót.

Előre is köszönöm a segítséget!



2013. szept. 12. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a VIII. kerülethez a Péterfy kórház szülészete tartozik. Én megkérdezném a védőnőmet, hogy mit tud erről (hátha találkozott más hasonló esettel).
2013. szept. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel csepelre jársz terhesgondozàsra ott is fogsz szülni. Max a korababàknàl van hogy az utolsó pillanatban egy idegen kórházban szülsz.
2013. szept. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!