Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülőszobán lehet nálam...

A szülőszobán lehet nálam telefon? Egyáltalán mi lehet nálam? És minek érdemes?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet telozni persze:) Nálam telo, ásványviz volt csak meg az uram:)
2013. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
minek telefon a szülőszobán?nálam a vajúdóba volt így mindig helyzetjelentést küldtem a férjemnek aki kint várt.nekem nem hagyták hogy igyak.a szülőszobába semmit nem vittem be még a gyűrűt is elkérték.mondjuk engem végül császároztak
2013. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam jó lesz figyelem elterelésnek 2 fájás között, de lehet hogy hülyeség...:P Még nem szültem...
2013. szept. 12. 19:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szülésznő, anyukám a férjem, telefon, ásványvíz, szőlőcukor, a telefonon sok nyugis vagy amilyen zenét szeretsz :)
2013. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Telefon mindenképp,én is így kommunikáltam a férjemmel a két fájás között :D Jó volt. Nekem nem engedték,hogy igyak,semmi más nem volt nálam.
2013. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a szülőszoba a vajúdó is volt. Volt nálam telefon, de párom írogatott anyukáméknak, hogy éppen mi a helyzet velünk. Miután megszültem első dolgunk volt, hogy anyuékat felhívjuk.
2013. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet bent telefon.

Én azon hallgattam zenét, majd azzal fotózott a férjem.

Vigyél be vizet, szőlőcukrot és valami csokit apukának :)

2013. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt telefon. A párom még telefonált is, mert épp akkor hívott barátnőm, hogy mizujs. Meg telefonnal készültek a képek, mivel a fényképezőgépet elfelejtettük bevinni. Volt még víz, papírzsepi, de vihettem volna akár kaját is. Tulajdonképpen józan keretek között azt viszel, amit akarsz. Még zenét is hallgathatsz, ha az segít.
2013. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én semmit nem vittem be.De ha legközelebb megyek akkor viszem a telefont legalább tudjam mennyi az idő :) (levették a szemüvegem és nem láttam az órát xD )
2013. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, nem börtön. Vigyél be olyasmit, smi komfortosabbá teheti a szülésedet. Én a homeós bogyóimat vittem, muskotályzsálya illóolajat, gátmasszázshoz olajat, citromos ásványvizet és vajas croissant-t. Teló persze volt nálam, Twittereztem a tűkön ülő ismerősöknek egy ideig :) A dokim gyújtott mécsest, meg pàrologtatott valamiyen illóolajat.
2013. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!