Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülőszobán lehet nálam...

A szülőszobán lehet nálam telefon? Egyáltalán mi lehet nálam? És minek érdemes?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 19:06
1 2
 11/11 Huszárné Sánta Viktó válasza:
Szia!Végül is kórház függő a dolog,hogy miket kérnek.Nálam is volt telefon,így tudtunk a rokonoknak a jó hírrel rögtön képet is küldeni a babáról sms-ben és nem kellet mindenkit egyesével hívogatni.De ma már az okos telefonokon rögtön a net-re vagy e-mail-ben is küldheted.De Én külön pakoltam a vajúdó és szülőszobás dolgaimat,mert borotválás és beöntés után jó a zuhany,így türcsi,papucs és tusfürdő kellet na meg hálóing amit a szülés utáni a kórházit le tudod váltani és persze tena betétet neked.Na meg persze víz,zsepi,fényképező.Én 6 éve szültem már a Gyöngyösi kórházban és nekem még a babának is kellet ruhát,sapit,plédet,pelust,popsitörlőt,popsikrémet,2-3 textil pelus,pelenkázó betétet pakolnom.Ja és magadnak még fontos a mellszívó és szoptatós melltartó és melltartó betét.Remélem tudtam segíteni.Helló!Viki
2013. szept. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!