Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem akarok vissza menni...

Nem akarok vissza menni dolgozni. Megoldható?

Figyelt kérdés
Anyagiokokból sajnos 2-éves kislányom melöll vissza kellet mennem dolgozni,3-műszakba ezek az anyagi gondok megoldódni látszanak hála az égnek!!Mivel anyukámék a szomszéd faluba laknak kislányom ellátását úgy oldottuk meg hétköznap a mamáék,hétvégén az anyáék.Akinek van gyereke,el tudja gondolni 1-hét nélküle,úgy hogy az a hét mindig újra indul.Egy rémálom,rettenetesen nehéz!!Mesébe illően indult a történet vissza mentem dolgozni,közbe férjem is kapott egy jól fizető állást,terhes lettem 1-hónapon belül.Kicsilány újra velünk,kicsit lelkileg sérülve,de újra van apa és anya nem csak hétvégén.Hát sajnos ez a mese ott végetért,hogy elvetéltem! :( Közel fél éve itthon vagyok,mert gondok voltak a műtét után.De most vége a jó világnak letelt a 6-hét mennem kellene vissza dolgozni.De nem akarom a kislányomat megint kitenni annak,hogy hol itthon,de többnyire a mamáékkal van,akármennyire is szeretik azok akkor is csak a mamáék.Felmondani nem akarok,mert persze amint lehet szeretnénk babát,és ha felmondok nem kapok gyedet.Esetleg ötletetek hogyn húzhatnám még itthon ki ezt az 1-2 hónapot?Pozitívan gondolkodom és remélem sikerül hamar teherbe esnem!!Kislányom elött volt egy vetélésem és akkor is 3-hónapjára terhes lettem újra,így remélem most is így lesz.

2013. szept. 12. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%

Gyerek menjen bölcsibe és meglesz az állandóság.

"akármennyire is szeretik azok akkor is csak a mamáék"

Ez meg ne haragudj de nagyon beteges gondolkodás,azok felneveltek téged meg a párodat is.

2013. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Hogyne lenne megoldható: gyesen maradsz 3 eves koráig.
2013. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ha bölcsibe megy attól mi még nem találkozunk hétköznap,mert dolgozunk,átt nem mehetek anyuékhoz,mert kicsi még és megkeverem,utánna nem bírnak vele,mert haza akar jönni!!

Igen felneveltek engem is,de nekem soha nem volt olyan hogy hetekig nem láttam őket!

Gyesen meg anyukám van a lányommal.

2013. szept. 12. 19:58
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos nagy úr a pénz...
2013. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Hat erre azt tudom mondani, hogy előbb kellett volna gondolkodni.....
2013. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Pontosan ajnos a pénz nagy úr!!!

Nem nagyon volt más választásom kedves utolsó,mert éhjen haltunk volna!!!

2013. szept. 12. 20:14
 7/13 A kérdező kommentje:
éhen
2013. szept. 12. 20:14
 8/13 anonim ***** válasza:
És ha visszavennéd Te a gyest? Anyukád mit szólna hozzá?
2013. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Vissza venni?Van olyan?Anyu biztos nem ellenzi,mert így is Én kapom meg,csak anyu nevére jön.
2013. szept. 12. 20:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézz utána,szerintem lehetséges hogy anyud lemondja a gyest te pedig megigényled.
2013. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!