Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 30hetes várandós kismama...

M.orsolya kérdése:

30hetes várandós kismama vagyok. Elsősorban nemrég Szegeden szülőktől, illetve kismamáktól kérdezem, hogy mit kell vinni szüléskor a Klinikára és, hogy van-e előzetes szülőszoba látogatás?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szegedi vagyok de amit kell vinni az nagyjából minden kórházban ugyanaz, ami a legfontosabb, személyi adatok, hálóing, rengetek váltóbugyi, papucs, tisztálkodási szerek, vastag betét, némi enni-innivaló a kórházi adagok mellé, köntös,zokni, és amit még gondolsz időtöltésnek, pl. könyvek, újságok, stb...Ja és azt hiszem mindenhol kell lenni olyan lehetőségnek hogy előre megnézhesd hol szülsz majd.
2013. szept. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly szültem Szegeden. Szülőszobára a papírokat kell bevnni, esetleg egy fél literes vizet, picit lehet kortyolni. Más nekem nem kellett.

Csecsemőosztályra: magadnak ruha, hálóing,köntös, papucs wc papír, pipere cuccok, stb... Betétet kapsz egy csomaggal, de vigyél még!

Mellszívó van az osztályon, popsikrémet, pelust adnak a babának, de pár darabot vihetsz be pluszba, Melltartó betét kellett Nekem.

Babának adnak ruhát, mindig szépen rendbe rakva hozzák ki őket a csecsemősök pólyában. Igazából szerintem a babák mindent megkapnak ott, esetleg kiskesztyűt vigyél be, mert ha nagy körmökkel születik összekarmolhatja az arcát.

2013. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 23. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!