Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Innentől kezdve meddig kell...

Innentől kezdve meddig kell még várnunk a babára?

Figyelt kérdés
Az elmúlt éjszakákon erős mensi-szerű, néhány percig tartó fájásokra ébredtem. De elmúlt és utána semmi. 3 napja nézett a doki, teljesen zárt méhszáj, méhlepény II. fokban érett. Jövő szerdára vagyok kiírva. Már minden nap szülnék!!!! Tapasztalat, vélemény? Köszi!
2009. nov. 4. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz a választ nem tudom a kérdésedre de kezet foghatunk így monitor elől:-))) ugyanis én is jövő szerdára vagyok kiírva és minden nap szülnék.Most indulunk nstre.És te hol fogsz szülni?Fiú vagy lány?

Bízzunk benne hogy hamarosan meggondolják magukat ezek a kis manócskák :-)))

2009. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kiszámíthatatlan, én három hónapja szültem, szülés előtt egy héttel be kellett feküdnöm mert vizesedtem, augusztus 10-re voltam kiírva, 5-én reggel görcsölgetett a hasam, fájt a derekam, amikor mondtam a dokinak megvizsgált és azt mondta még van egy pár napom szülésig mert a baba feje is nagyon fenn van kishíján hülyének néztek ezért rá tudtam, hogy még nem jön a kis manóm, de mégi jött mert 6-án hajnal 3:20-kor elfolyt a magzatvizem és 9:55-re megszületett a kislányom. Szóval bármikor beindúlhat szerintem, sok sikert, gyors, könnyű szülést kívánok:)
2009. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!