Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismamaként a méhszáj...

37 hetes kismamaként a méhszáj C:2110? Innentől mennyi idő múlva indulhat meg a szülés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A 29. héttől 2100-as volt a méhszájam. Aztán a 40. héten befektettek, akkor volt 2110.

Aztán elkezdett szivárogni a vizem, de nem voltak fájásaim. Oxitocin infúzióval vajúdtam 7 órát, összesen 11 és felet.

Szóval hiába kezdtem el nyílni 4 nappal hordtam túl (pedig a 40. hét betöltése környékén már mindent megtettem, hogy kibújjon), és nagyon nehezen lett meg. Szóval nem jelent semmit. Akár holnap megindulhat, de akár túl is hordhatod.

2011. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Hát akkor majd kiderül mikor akar kibújni a kiscsaj....
2011. aug. 10. 09:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanebben a cipőben járok most mint te 2 éve :) Érdeklődnék, mi lett veletek? Mikorra lett meg a baba?
2013. dec. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!