Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap reggel be kell csekkoln...

Holnap reggel be kell csekkolnom a kórházba, este 7kor indítanak kúppal. Félek, hogyan nyugtassam le magam?

Figyelt kérdés
Félek az indítástól, azt mondják sokkal hosszadalmasabb. A program szerint este7kor kapom meg a kúpot és reggelig várunk (fájásokra meg minden) és reggel burkot repeszt a dokim. Este nem lesz bent velem senki hozzátartozó, mert most szegény kísérőm mit csináljon amíg én ott fekszem és várom a kúp hatását? Lehet egész éjjel nem lesz semmi... De ha mégis, nem szeretnék ott egyedül vajúdni... Jajj nem így terveztem :(:(:( Valakinek tapasztalat?

2013. szept. 17. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne félj!Én 41 hétre szültem és indították.Nem kúppal,infúzióval.3 óra alatt megszültem csodás szülésem

volt!Én annyira féltem előtte hogy kb a 36.héttől sírogattam a félelemtől,hogy milyen fájdalmas lesz stb.De amikor eljött az idő minden megváltozott,és tudtam ha rágörcsölök akkor kínkeserves lesz,de ha jól ellazulok akkor menni fog.Így tettem.Könnyű szülést!

2013. szept. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a kúpról semmi jót nem olvasok sehol. Nem tudom mi lesz :( Elegem van kissé....
2013. szept. 17. 13:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj!!Gondolj a babára hagy pihenjen nyugodtan a meleg fészekben :) Megérzi ha zaklatott vagy. 1-2 napon belül fogod a drágaságodat a kezedben.Nem fog bent maradni!!
2013. szept. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és ne olvassál a kúpról rémtörténeteket mert felesleges.Minden szülés más.Bízzál magadban Neked menni fog gyorsan könnyen és minden rendben lesz!
2013. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem most 8 hetes a babám. Engem is kúppal indìtottak 41+6 naposan. Péntek reggel 8-kor kaptam az első kùpot majd 2 órán át feküdni kellett, mert nst- néztek. Délután 3- tòl voltak összefüggő fájásaim hajnal fél 5-ig majd akkor elmùlott egy csapásra. Reggel 8-kor kaptam a második kúpot az délután 5-kor hozott fájásokat.éjfélre lettem 2 ujjnyira nyitva. A fájásaim között nem volt szünet. 3- kor kaptam beöntést az felgyorsìtotta a dolgokat mert fél 6-kor megszületett a Pindurkám. Egyik szobatársamat is kùppal indították. Neki az első kùp felhelyezésétõl szàmított 4 òra mùlva meg lett a kisfia. Fàjàsai közben is mosolygott.... Minden ember más mindenkinek másképpen reagál a szervezete. Könnyű szulést kívánok. Gondolj arra mikor nagyon fáj, hogy ez kell ahjoz,hogy ott lehessen Veled a KICSI KINCSED;) nekem ez segített.
2013. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam is így indították a szülést. Délelőtt 10-kor indították, félórán belül rendes fájásaim voltak, ki sem engedtek már a szülőszobáról, délután 4-kor kezdődött a kitolás, fél 5-re megszületett a pici. A kellemetlen az volt csak, hogy hirtelen csinált erős fájásokat, nem volt idő "hozzászokni".
2013. szept. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia első válaszoló vagyok :) .Hogy vagy,megszületett a gyönyörű kisbabád?Kaptál kúpot?
2013. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen megszuletett az angyalkam!!!!:) Kup elokeszitesenel elment a magzatviz. Onnantol 12 or vajudas majd vegul surgossegi csaszar.De itt vagyok, tuleltuk es a babaval minden teljesen rendben. O Eeletem legszebb ajandeka!Megert minden fajdalmat!konnyebb szulest kivanok annak akinek meg hatravan.
2013. szept. 20. 05:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok sok boldogságot és egészséget a picurral.Örülök,hogy túl vagy rajta :)

Jó babázást és gyönyörködést!!

2013. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!