Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36+4 hetes terhes vagyok,...

36+4 hetes terhes vagyok, tegnap este óta fáj a derekam a lábam, görcsöl a hasam, meleg víz hatására, mozgásra, testhelyzet változtatásra elmúlik, nem rendszeres inkább folyton fáj, reggel hívom a dokit, mi lehet? Ugye még csak jósló?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 02:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj nekem már egy hete ez van és én csak 34 hetes vagyok.Alig birom annyira fáj a derekam és a lábaim folyton görcsölnek.Magneb 6 és pihi
2011. márc. 30. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi,most már jobb,gondolkoztam azon is hogy múltkor a vesemedence gyulladáskor hasonlóan fájt a derekam,lehet vmi ilyesmi is a dologban
2011. márc. 30. 08:20
 3/7 anonim ***** válasza:

szia

én 36 hetes 3 napos vagyok:)

nyugi, nekem már a 34. héttől vannak görcsök, többször erősek is, néha kisugárzik a combomba. melegre nekem is elmúlik.

én most megint elkezdtem magnéziumot szedni.

2011. márc. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
neked is köszi a választ,nagyon megijedtem,mert nagyon fájt,de nem is a hasam főleg a derekam,meg a lábam,sztem azért felhívom a dokit,nehogy gond legyen,de érdekes keményedés egyátalán nincs, a picuri sokat mozog
2011. márc. 30. 08:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 36+4 napos vagyok nekem is fáj múlthét óta voltam is kórházban jóslókat mutatott a gép hétfőn reggel pisilés után volt egy kis vér és tegnap este is!Valószinű te is tágulsz és azt érzed!
2011. márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, de én úgy tudom hogy magnéziumot csak a 36. hétig szabad szedni, utána már nem.
2011. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem a doki azt mondta még 2 hétig szedjem
2011. ápr. 1. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!