Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS! Aki Istvánba szült...

SOS! Aki Istvánba szült KÁDBAN, hogy vannak az orvosoknál a terhesgondozási árak, meg maga a szülés mennyi? Help!

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kádban szültem, de a szülésfelkészítőn mondták, hogy van ilyen lehetőség, illetve láttam is a szülőszobát. A alternatív szobát lehet kérni (nem hiszem, hogy ennek extra ára lenne), de csak 1 van, így szerencse is kell hozzá, hogy ide kerüljön az ember
2013. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még akinek van tapasztalata, kérem írja meg. kedves első, és tudod azt,hogy ott hogy van az, hogy mennyibe kerül ha szülésznőt fogadok, és mennyibe ha orvost?
2013. szept. 17. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nem mondanak árat, legalábbis nálam így volt. Párommal megbeszéltük előtte itthon, hogy mennyit szánunk majd rá, aztán szülés után odaadtuk a pénzt. Alapból a sima szülőszobába visznek, ott labda van, de ha szerencséd van, szabad az alternatív is. Azt nem tudom, hogy minden orvos vállal-e kádas szülést, én nagyon szeretem a vizet, de ott abszolút nem esett volna jól, úgyhogy nem is kérdeztem ezt.
2013. szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Én is az Istvánba szültem tavaly, de nem kádas szülőszobába! Gyorsan zajlott a szülésem, így nem is volt rá szükségem! Úgy van, ahogy az első mondta, "aki kapja marja" elven lehet elfoglalni! Nekem volt fogadott orvosom és fogadott szülésznőm! Mind a ketten azt mondták annyit adjak, amennyit gondolok! Itthon megbeszéltük a férjemmel és szülés után megkapták a pénzt! Ha kérdésed van írj!
2013. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Istvánban csak vajúdni lehet a kádban! szülni NEM!!! ki kell hogy gyere amikor szólnak vagy ha már közeleg és érzed! higiénés okokból és egyéb okokból nem lehet kádban szülni!

az árak pedig: orvos függő: van aki azt mondja annyi amennyit szánsz rá, és van aki konkrét árat mond - nekem ez jobban tettszett mert így legalább tisztában voltam vele... a miénk 80-100 között volt. és a magánrendelése 10.000 volt alkalmanként a rendelőjében.

2013. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!