Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 31-32 hetes kismamik? Hogy...

31-32 hetes kismamik? Hogy vagytok? Hol fogtok szülni? Kinél? Mennyiért? Ti is sokat keményedtek mostanában?

Figyelt kérdés

2012. febr. 9. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia 31 hetes vagyok. Köszi megvagyok, bár az éjszakáim kezdenek kellemetlenek lenni... mindig járok pisilni. Keményedni nem igazán keményedek. Szegeden fogok szülni. Te?
2012. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Budapesten fogok szülni áprilisban.
2012. febr. 9. 15:53
 3/5 anonim válasza:

Szia! Én 31+3 vagyok. Az éjszakáim már elég nehézkesek, gyakori pisilés, nehezen mozgok, esetenként fáj a derekam. A lábdagadásról meg ne is beszéljünk...

Győrben fogok szülni, áprilisban.

2012. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vbgt válasza:
Én 32 hetes vagyok, a lábam elefántosra vizesedik, éjszaka többször pisilek, 10 percenként fordulok egyik oldalamról a másikra, ja, és hát a cipőm bekötése már nagyon nem egyszerű...:-) Ettől függetlenül alig várom, hogy április elején találkozzam a Babókámmal. Dél-Pestiben fogok szülni, én csak szülésznőt fogadtam, az ő tarifája 40 eft és végig veled van. Szülészorvost nem választok, hiszen csak akkor néz rád, ha komplikáció van, egyéb esetben a szülés végén betolja az orrát a szülőszobára, megpaskolja a térdedet, hogy szép volt, kismama. És ezért elkér átlagosan 100 eFt-ot.
2012. febr. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

31 hetes vagyok. Egyre nehezebb. Sok esti pisilés, nehéz aludni, nehéz mozogni. Gyakori hangulat változások. Reggel el is tört a mécses. Cukros is lettem.

Áprilisban szülök majd.

2012. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!