Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet, hogy ez egy nagyon...

Lehet, hogy ez egy nagyon furcsa kérdés, császárral kapcsolatos. Nem jelentkezik hányinger azoknál, akiknek gyengébb a gyomruk?

Figyelt kérdés
Hiszen a tudat, hogy benned matatnak, a hangok és esetleg szagok miatt simán el tudom képzelni. És ugye csak nagyon kivételes helyzetben altatnak el, ha jól tudom...
2013. ápr. 9. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
:) Nem. Nekem csak akkor volt hányingerem, mikor a gyomromba könyökölt a doki, hogy kinyomja a gyereket. :)
2013. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De, és sokan hánynak is közben.Inkább a matatás, szagot nem éreztem.
2013. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

En kifejezetten hanyingerre hajlamos voltam mindig, gyomorprobl is, de nalam nem volt semmi hanyinger csaszarnal. (Mar az elsö terhessegem elött is pl. emiatt problemas a fogmosas, sokszor a veceben vegzödött.) Semmi különleges szagot Sem vettem eszre. Es amugy fel sem merült bennem, hogy barmi szag, hanyingernek elöfordulhat. :)

Nem altattak, de epidurallal erzestelenitettek, azaz derekon alul elvileg semmit sem kellett volna erezni. (Az összevarrast ereztem megis, meg mütet közben kicsit kellemetlen viszketös erzest, de csak a jobb oldalon.)

2013. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

lehet hányinger, éppen ezért nem engedik inni/enni a szülő nőket, még azokat sem akiknek nincs tervben császár.

mert hátha mégis kell és akkor nehogy félrenyelje a hányadékot és megfulladjon közben

bizony, ezért koplaltatják/szomjaztatják a szülőt

2013. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Most ugrott be: ugy emlekszem, a reggel 8orai csaszar elötti este 8 utan mar nem ehettem, akkor lehet, h ezert.

3.

2013. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Matatasrol: egy feher lepedövel eltakarnak derekon alul, igy nem latod, mit csinalnak.
2013. ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem pár percig hányingerem volt, de akkor, amikor már kivették a babám. Azt hiszem átnézik a belső szerveket ilyenkor,kicsit pakolgattak ott benn, és attól volt. De amúgy meg annyira máshol járt az eszem, hogy a hangok, szagok fel sem tűntek :)
2013. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hányinger és az elején légszomj is volt.
2013. ápr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os ! És akkor mi van ha le van takarva? Ha a hátad mögött valaki fésüli a hajadat nem érzed?Az epidurális csak a fájdalomra hat, a matatást ugyanúgy érzed !
2013. ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt hányingerem,de azt hiszem nekem is akkor mikor kinyomták..
2013. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!