Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy 3 év után is...

Normális, hogy 3 év után is fáj a császáros heg?

Figyelt kérdés

3 éve császároztak, a heg mentén kialakult egy borsó nagyságú bogyó, voltam vele már uh-n, semmi, elvileg a következő császárral majd kiveszik.


Hiába állapították meg, hogy minden rendben van, mégis naponta fáj a hegem helye, menstruáció alkalmával meg úgy érzem, hogy az a kis bogyó ki akar szakadni és nagyon érzékeny. Most tervezzük a következő kisbabát, nem lesz vajon ebből gond terhesség alatt?



2013. szept. 24. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd annyiban a dolgot, Menj vele más orvosokhoz is. Ha növekszik a következő baba miatt a pocakod, akkor akár még jobban is fájhat.
2013. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam egyszer ultrahangon és egy nőgyógyásznál, aztán pár hónappal később visszamentem ahhoz, aki csinálta a császárt és mind a két orvos határozottan kijelentette, hogy minden rendben van.
2013. szept. 24. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se hagyd annyiban. Nekem 14 hónapja volta császárom, alig 3 hónap alatt nem éreztem, hogy műtöttek volna, picit érzéketlen volt egy darabig körülötte, de ennyi. Már a heget is úgy kell keresnem, alig látszik. Anyukámnak év után gyulladt be egy ilyen borsónyi duzzanat, betokosodott egy varrat.....eléggé meglepődött, amikor a sebből kihúzta....neki a doki azt mondta, csak szőrtüsző gyulladás, hát nem az volt.
2013. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem is 3 éve császároztak és nagyon régóta észre sem eszem. Azért sem mert nagyon nem is látszik! Próbálj elmenni mégegy orvoshoz. Ha meg tudod tenni, akkor próbálj egy jó magánorvoshoz...

Minden jót!

2013. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress egy harmadik orvost. Semmilyen hegnek nem kéne fájni 3 év után. Esetleg időváltozáskor. (Lábammal műtöttek kis heg, frontkor fájdogál).
2013. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!