Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben tényleg be...

Szülés közben tényleg be szoktak kakilni a nők?

Figyelt kérdés
Lassacskán tervezgetjük már a párommal a gyerekvállalást, de erről csak most hallottam így véletlenül valahonnan...

2013. szept. 25. 14:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Előfordul, de előtte szoktak csinálni beöntést, pont emiatt.
2013. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

:) be-be.

Én az elsőnél simán belefutottam ebbe, ugrottak is a dokik :) azon kívül, hogy a pofám leszakadt, senkit sem érdekelt.

Második szülésemnél kértem beöntést, különben klasszisokkal más volt,mint amilyennel számoltam, kétszer voltam wc-n szülés előtt, így megúsztam.


Engem megviselt annyira lelkileg az első, hogy ha nem kértem volna a beöntést a másodiknál, lehet, hogy nyomni sem mertem volna annyira. Ha izgulsz emiatt, adott a lehetőség, de az összes eü-st, akit megkérdeztem erről nem zavarja, ha sógorostól jön a gyerek!

2013. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Amúgy mivel a vajúdás eltart 10-16 órát is és azalatt már nem esznek a nők, nem sok minden lesz már ott, ami kijöhetne a babán kívül. És ha kicsúszik, azt sem veszi észre a kismama a nagy nyögdécselésben. :)
2013. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én kaptam beöntést, mégis a 3 órás kitolás alatt egyszer becsúszott egy kis kaki. Nem igazán érdekelt, volt nekem akkor ennél sokkal nagyobb bajom is.
2013. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, pl én nem kakiltam be, de pisilni annal inkabb :) de ez ne tantoritson el a gyermekvallalastol! :) ez termeszetes dolog!
2013. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Hát "bekakilásnak" nem nevezném, maximum "kikakilásnak", mert olyankor már nincs sok minden rajtad, amibe "be" mehetne. :)

De az orvosoknak ez kb. olyan, mintha tüsszentenél egyet nyilvánosan. Ennél cifrábbakat is láttak már. Tök természetes.

2013. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem.Mert ha igen nem lesz gyerek?:)
2013. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen, be szoktak, de ne ezen múljon a gyerekvállalás!

Egyébként, hogy tudd, hogy ha szülsz és jönnek a tolófájások és nyomni kell kifele a gyereket, akkor pontosan akkor nyomsz jól, hogyha úgy nyomsz ahogy kakilás közben szoktál!! Ezért fordul elő, hogy az ilyen irányú nyomásnál a gyerek mellett más is jön- de ez viszont visszaigazolja azt is, hogy jól csinálod a nyomásokat!!

2013. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Beöntés, gátrepedés, gátmetszés, gátvarrás, pisi, kaki, hányás, katéter... Bármi történhet, készülj fel.
2013. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Van aki igen, van aki nem. Beöntés amúgy nem mindig segít ezen, mert van akinél még úgy is marad, ami később kijön. Igaz akkor nyilván beöntés nélkül az is jött volna, ami a beöntéssel távozott.

Az annál inkább megelőzi a kakálást, ha a kismamánál van a szülés előtt egy természetes tisztulás. Sokaknak van a beindulás előtt olyan, hogy vagy 3x hasmenése van éjszaka vagy ilyesmi, nem is tudja mire vélni, aztán szépen beindul a szülés.

2013. szept. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!