Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben tényleg be...

Szülés közben tényleg be szoktak kakilni a nők?

Figyelt kérdés
Lassacskán tervezgetjük már a párommal a gyerekvállalást, de erről csak most hallottam így véletlenül valahonnan...

2013. szept. 25. 14:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Anyukám is mesélte nekem gyerekkorom óta, hogy ő bekakilt, én kaptam beöntést, utána 12 órát vajúdtam és a vége felé éreztem, hogy jött egy kis kaki. Senki nem foglalkozott vele, a dokinő letörölte egy lepedővel és mehetett minden tovább. Teljesen osztom az egyik hozzászóló véleményét, hogy te ott, akkor nem ezzel fogsz foglalkozni két fájás között, vagy alatt, mert annyira fáj, hogy nem érdekel semmi, csak, hogy jöjjön már ki!(Minden, aminek kell! :-) )
2013. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam beöntést, mégis maradt bennem valami ami kijött, de nem vettem észre. A párom is bent volt, ő sem vette észre. onnan tudom, hogy megkérdeztem a szülésznőt a végén, és ő mondta...:P Amúgy akkor, abban a helyzetben, szó szerint szarni fogsz rá...:P
2013. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én oda kakiltam 2szer éreztem is meg cserélték a lepedőt de senkit nem érdekelt , engem sem csak az hogy a babám kinn legyen egészségesen gyorsan mielőbb:-)
2013. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
odakakiltam odahánytam és odafostam 18 órahossz utáni vajúdással.
2013. szept. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemnél volt természetes tisztulás, legalább 6x voltam wc-n még itthon,a fiamnál még egyszer a kórházban is!Kérdezték,hogy volt-e székletem az elmúlt x órában és így nem kaptam beöntést egyiknél sem,nem is kakiltam be,bár nekem nem voltak több órás kitolásaim,negyed óra volt mindkettő!De egyébként tényleg ez lesz az utolsó amivel foglalkozni fogsz az adott helyzetben!
2013. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Eleve is szüléskor az orvosok intéznek mindent.

Pl: ha kinyomtad a fejét segítenek.

A feleségem is mondana ijeneket

2016. aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Gondolj a CSOK-ra, a babaváró hitelre 😂😂 ha kell annyi pénzért én le is fogom a dokit. Kit érdekel az ha kakilsz, attól nem leszel másabb ember. Természetes dolog.
2022. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!