Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szt. Margit kórházban (Budapes...

Szt. Margit kórházban (Budapest) most mennyire van rá lehetőség, hogy saját ruhában legyenek a babák a szülészeten?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Teljes mèrtèkbe van rà lehetôsèg,vihetsz neki sajàt ruhàcskàt.Èn lassan 3hònapja szûltem ott,sajàt ruhàba volt a babàm.
2013. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi! Én 5 éve szültem ott,és akkor lehetett, csak azóta sok mindent halottam. Ennek örülök,ha így van!

Rögtön születés után ráadják akár?

2013. szept. 25. 15:11
 3/12 anonim ***** válasza:

Jobban szeretik a benti ruhát, de mivel bármikor veled lehet, így azt adsz rá, amit akarsz. :) Én éjszakára bevittem. :D


Zökkenőmentes szülést!

2013. szept. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam egy ismerősöm 2 éve szült ott és most októberbe is ott fog szülni hogy azt szeretik ha saját ruhát viszel a picinek, és kicsit húzzák a szájukat ha a kórháziba van, én minden képpen fogok neki vinni :)
2013. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Abszolùt nem hùzzàk a szàjukat se arra ha sajàt ruhàban van se arra ha kòrhàziba.Vihetsz ruhàt nyugodtan!Szûlès utàn angolpòlyàba teszik ès majd akkor öltöztetheted àt mikor elôszôr megkaptad a babàt.Mikorra vagy kiìrva?

1voltam

2013. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Október 10. De nagyon úgy néz ki,hogy előbb jön. ;)
2013. szept. 26. 11:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Olyannyira, hogy augusztusban egy pénteki napon szültem, másnap a csecsemősök szóltak hogy hozassunk be babaruhákat a gyermekeinknek.
2013. szept. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, ha érdekel még valami válaszolok szívesen.
2013. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mibôl gondoljàk hogy elôbb jön?
2013. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja ès kinèl fogsz szûlni Kedves Kèrdezô?9-es voltam
2013. szept. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!