Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Budapesten milyen szórakozási...

Budapesten milyen szórakozási lehetőségek vannak ingyen?

Figyelt kérdés

Pár napig Budapesten leszünk a barátnőmmel, és a városban akarjuk elütni a napokat, de nincs nagyon pénzünk semmire. Belépőjegyeket nem tudunk fizetni. Mit csináljunk, amihez nem szükséges pénz?

Esetleg valahol tudunk ingyen strandolni?

Ingyenes kiállítások?



2013. jún. 30. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? voltatok már Budapesten? vannak nagyon alap helyek, Budai Vár, Gellérthegy, Margitsziget, Hősök tere, ahova elmentek, sétáltok, leültök, nézelődtök, stb, ezeken a helyeken jól el lehet ütni az időt, és még szép is, amit láttok :) de végigsétálhattok a Duna-parton is, szép nagyon, hangulatos, vannak padok, bárhol leülhettek.
2013. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első vagyok, találtam egy honlapot ingyenes programokkal: [link]
2013. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk, és én Budapesten tanulok nagyrészt már lassan két éve. A barátnőm nem pesti. A séta belefér, csak nem akarjuk napokig ugyan azt csinálni. :/
2013. jún. 30. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!