Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+4 hkm vagyok, mi a baj?...

40+4 hkm vagyok, mi a baj? Tobbszor beindult a vajudas renszeres fajasokkal,3-4 ora hossza utan pedig leall, nyakdugo is tavozott, ez niert van? Valami utjat allja a babanak vagy mi? Barki hadonloan es megis beindult v ez mar inditas lesz?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha bármi "útját állná" a babának (pl. köldökzsinőr), attól még nem állna le a vajúdás, csak segítségre lenne szükségetek. Ezek erős jóslók voltak. Bármikor beindulhat, akár ebben a percben is, de lehet belőle indítás is, ez teljesen kiszámíthatatlan.
2013. szept. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

40hkm vagyok, hát nálunk sincsen semmi sem:-( illetve néha fáj a derekam, és elvileg a nyákdugó része lejött...de semmi jele a a közelgő szülésnek...

Sok sikert

2013. szept. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fájásgyengeséged van. Valahogy így voltam én is. Este beindult, hajnalig fájások, nem aludtam, utána el tudtam aludni mert leálltak. Aztán egész nap utána fájások, de akkor már nem álltak le, csak gyengék voltak. 2 OTT-t kaptam indítás céljából. 40+5-re szültem.
2013. szept. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez szimpla jósló fájás, nem indult be a vajúdás. Ezeknél sokszor erősebbek lesznek az igazi fájások, és nem állnak majd le...
2013. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!