Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második császár után tényleg...

A második császár után tényleg valamelyest könnyebb a felépülés?

Figyelt kérdés

2013. szept. 28. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem gyorsabb volt!császár után 5oraval setaltam az elsőnél 24ora után még nem bírtam fel állni sem!
2013. szept. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is gyorsabb volt, elsővelmég 2 két után is meg kellett tervezni egy ágybók felkelést és nem bírtam sokáig állni, a másodiknál 4. napon mentünk haza és simán pakolgattam, 5. napon már porszívózni is tudtam
2013. szept. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem csak1 volt, de abból is nagyon gyoran felépültem, amint fel lehetett kelni a gerincérzéstelenítő miatt, azonnal én láttam el a gyereket, semmi bajom nem volt. Szerintem ez a dokin is múlik.
2013. szept. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is gyorsabb volt, de az első sürgősségi volt, úgy h kapkodott midnenki jobbra balra, a második meg programozott, szép nyugisan történt minden, 4 nap már hazamentem. Délután volt a császár, estére már bezsuppolták a picit hogy lássam el én, hát néztem :D de másnap már sétáltam! cicamosdás, azt aakrtam hogy minél előbb vegyenek ki belőlem minden csövet meg s'art úgyhogy onnantól rohamosan javult midnen.
2013. szept. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokkal könnyebben felépültem a második után! Két dolognak tudom be,az egyik,hogy az elsőnél sokáig vajúdta,nagyon elfáradtam,a másik,hogy nem számítottam ekkora fájdalomra ami a műtét után következett.A másodiknál tudtam,hogy nagyon fog fájni, így felkészültem rá, és a vártnál sokkal jobb volt,nem voltam fáradt sem mert nem vajúdta. Elsőnél 24óra múlva keltem fel, másodiknál 8 óra múlva!
2013. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy mindenkinél más,de azért bíztató..nagyon köszönöm!!
2013. szept. 29. 16:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal könnyebb volt, mint az első után. Igaz, az elsőnél spinális volt, a másodiknál altatás. Talán ezért is lehet, nem tudom.
2013. szept. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!