Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mivel tudnám megindítani a...

Mivel tudnám megindítani a szülést?

Figyelt kérdés

Semmi sem használ.

Segítsen valaki!!



2013. okt. 1. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos, ha a baba nem készült fel rá, nem fog elindulni semmitől sem. Aminek kontkrét gyakorlati hatása lehet, az a szeretkezés, az orgazmus okozta méhösszehúzódás, az ondó prosztaglandin tartalma, stb. hozzásegíthet, hogy beinduljon a szülés, de csak ha már tényleg a vége felé tartasz. A lépcsőzés kifejezetten káros is lehet, azt kerüld, még ha a szomszéd szerint beválik is. Terheli a lepényt.
2013. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia köszi

40+3 hetes vagyok elfelejtettem oda írni :)

2013. okt. 1. 09:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nagyon semmivel. Én is kipróbáltam minden létező praktikát mindhiába. 42-ik héten született meg a fiam, teljesen magától.

Elméletileg a 41-től elkezdenek indítani. Nem tudom nálatok ez hogy szokás, de nálunk annyi volt a szülésindítás, hogy 30perce befektettek a szülőszobára oxitocinra, aztán egy nap szünet, következő nap megint oxi.

2013. okt. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia

neked is köszi

igen 1 hétig várnak csak vagyis valószínűleg szombaton indítják, előtte el kell menni altató orvoshoz, hogy minek azt nem tudom, de csütörtökön megyek.

Itt bekötik az oxitocint reggel és várnak mi történik ha nem tágulok rendesen akkor császároznak amit nem nagyon akarok :(

2013. okt. 1. 09:48
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
szex,sétálás,lépcsőzés,tonik, beszéld meg a babáddal,fűszeres csipős kaják,meleg viz,
2013. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös, amiket leírtál én mind megcsináltam, és mégsem. :( Ha jönni akar akkor jönni fog. :(


Csak nem túl jó nagyon túlhordani, sajnos én ennek köszönhetem, hogy a fiamnak idegrendszeri problémái lettek :(


Csak nyugi! Ilyen jó helyen vagy, hogyha nem indul az Oxi után magától elkezdik, akkor az nagyon jó hely!!!!! Sajna nekem a "vágóhíd" jutott, vagyis inkább kínzás, mert csak indítgattak, magzatvizet egyetlen egyszer néztek, bízták a természetre. :(:(

2013. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Sajnos már mindent próbáltam és eddig semmi :(

De persze próbálgatom tovább, de nem tudom van-e értelme, nem akarom hogy indítsák :(

2013. okt. 2. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!